MHP'li adaydan AKP'ye sert sözler: Sabrımızın bir sonu var

MHP'li adaydan AKP'ye sert sözler: Sabrımızın bir sonu var

MHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Onur Köksal, AKP'ye yönelik çok sert açıklamalarda bulundu.AKP’li belediyenin broşürlerini devletin resmi araçlarıyla toplattığını öne süren Onur Köksal, “Bizim de sabrımızın...

MHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Onur Köksal, AKP'ye yönelik çok sert açıklamalarda bulundu.

AKP’li belediyenin broşürlerini devletin resmi araçlarıyla toplattığını öne süren Onur Köksal, “Bizim de sabrımızın bir sonu var…” diye tepki gösterdi.

Sosyal medyada “Ne oluyor beyler?” diye diyerek bir mesaj yayımlayan Onur Köksal, şunları yazdı: “Bizler parti olarak, duruş olarak ve ilke olarak genel başkanımızın talimatıyla Cumhur İttifakına bağlıyız. Fakat son günlerde Kırşehir’de yaşadığımız olaylar neler oluyor dedirtiyor bize. Çoluğumuzun çocuğumuzun rızkıyla yaptırdığımız broşürleri devletin resmi araçlarıyla adamlar gönderip toplattırmak neyin nesidir? Sizler şehrin her tarafını belediyenin gücünü kullanarak resimlerinizi asarken bizlerin resimlerini astırdığımız bina sahiplerini arayarak tehdit edip indirtmek de neyin nesi? Belediye çalışanlarına zorla araçlarınızın arkasını giydireceksiniz demek de neyin nesi? Olmuyor beyler. Bizim de sabrımızın bir sonu var…”

İşte o mesaj:

Önceki ve Sonraki Haberler
Politika