Mil-Diyanet Sen, LGBT derneklerinin kapatılması için dilekçe verecek!

Mil-Diyanet Sen, LGBT derneklerinin kapatılması için dilekçe verecek!

Manevi İlkeli Liyakatli Diyanet ve Vakıf Çalışanları Sendikası (Mil-Diyanet Sen), LGBT derneklerinin kapatılması için İçişleri Bakanlığı'na dilekçe vereceğini açıkladı.

Manevi İlkeli Liyakatli Diyanet ve Vakıf Çalışanları Sendikası (Mil-Diyanet Sen) Başkanı Celaleddin Gül, LGBT derneklerinin kapatılması için pazartesi günü İçişleri Bakanlığı'na dilekçe vereceğini açıkladı. 

SOYLU'YU ALINTILADI

Süleyman Soylu'nun Boğaziçi Üniversitesi'nde yaşananların ardından sosyal medya hesabından yaptığı, 'LGBT sapkınları' açıklamasını alıntılayan Gül, ''Sayın @suleymansoylu ! Lütfen İç İşleri Bakanı olarak yetkinizi kullanın ve şu ahlaksız Lut kavmi artığı LGBT derneklerini kapatıp tüm faaliyetlerini durdurunuz. Bu aziz millet sizden bunu bekliyor. Şimdi değilse ne zaman?'' ifadelerini kullandı.

SÖZCÜ GAZETESİ HAKKINDA SUÇ DUYURSUNDA BULUNMUŞLARDI

Mil-Diyanet Sen, Sözcü gazetesinin "2020'nin torbasından felaket ve gözyaşı çıktı" haberi ve CHP'li Fikri Sağlar'ın da bir televizyon kanalında başörtüsü ve türban konusunda kullandığı ifadeler hakkında suç duyurusunda bulunmuştu.

Önceki ve Sonraki Haberler
Politika