Milli Eğitim Bakanı Selçuk tarih verdi: Baharı okullarımızda hep birlikte karşılayalım

Milli Eğitim Bakanı Selçuk tarih verdi: Baharı okullarımızda hep birlikte karşılayalım

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk önemli açıklamalarda bulundu. Dijital karne günü hakkında konuşan Bakan Selçuk, ''15 Şubat'tan itibaren de sizleri okullarımıza çağırmak istiyoruz.'' dedi.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk yaptığı açıklamada "2. dönemde salgının yolumuzdan çekildiği oranda okullarımıza döneceğiz. 15 Şubat'tan itibaren de sizleri okullarımıza çağırmak istiyoruz. Baharı okullarımızda hep birlikte karşılayalım niyetindeyiz" dedi. Bakan Selçuk, açıklamalarından sonra uzaktan bağlantı yöntemiyle öğrencilerle sohbet etti.

Bakan Selçuk'un açıklamaları şöyle:

2. dönemde salgının yolumuzdan çekildiği oranda okullarımıza döneceğiz. 15 Şubat'tan itibaren de sizleri okullarımıza çağırmak istiyoruz. Baharı okullarımızda hep birlikte karşılayalım niyetindeyiz.

Her güne özel etkinlikler hazırladık. Birlikte 23 gün tatil etkinlikleri adı verdiğimiz etkinliklerle her gün farklı etkinlikler yapabileceksiniz. Tatil etkinliklerinde içeriğinde, harf, sayı, renk gibi kavramlara farklı açıdan bakmamızı sağlayacak etkinlikler var. Bu tatil etkinliklerini ilkokul, ortaokul ve lise için ayrı ayrı hazırladık.

Öğretmenlerinize her zaman şükran duygularım var, sizleri yalnız bırakmadılar. Çok teşekkür ediyorum.
 

Eğitim