Milli takım Galler maçına hazırlanıyor

Milli takım Galler maçına hazırlanıyor

Türkiye A Millî Futbol Takımı, Galler ile 16 Haziran'da karşılaşacağı EURO 2020 grup ikinci maçı için hazırlıklara devam ediyor.

Türkiye A Millî Futbol Takımı, Galler ile 16 Haziran'da oynayacağı EURO 2020 grup ikinci maçının hazırlıklarını sürdürdü.

Ay-Yıldızlılar, Azerbaycan'daki ikinci antrenmanını, Azerbaycan ekibi Neftçi Bakü'nün maçlarına ev sahipliği yapan Bakcell Arena'da yaptı. Teknik direktör Şenol Güneş yönetimindeki antrenmana tüm takım katıldı. Isınma hareketleriyle başlayan idman, 2 grup halinde kontrol pas ve dar alan çalışması ile devam etti. Antrenmanın ikinci bölümünde de tam saha taktik çalışması ve çift kale maç yapıldı. İdman şut çalışması ile sona erdi. Yaklaşık 1.5 saat süren idmanı A Millî Takım'dan Sorumlu Yönetim Kurulu üyesi Selim Soydan ve TFF Genel Sekreteri Kadir Kardaş da takip etti.

Milliler, Galler maçının son idmanını yarın akşam TSİ 17.30'da müsabakanın yapılacağı Bakü Olimpiyat Stadı'nda gerçekleştirecek. Antrenmandan önce teknik direktör Şenol Güneş ve bir oyuncu basın toplantısı yapacak.

Milli takım Galler maçına hazırlanıyor

Milli takım Galler maçına hazırlanıyor

Önceki ve Sonraki Haberler
Spor