Minibüs şoförü, iki kadını darp etti! Serbest bırakıldı

Minibüs şoförü, iki kadını darp etti! Serbest bırakıldı

İstanbul’un Esenyurt ilçesinde hızlı gittiği için kendisini uyaran iki genç kadına saldıran minibüs sürücüsü Ünal E., 'kasten yaralama'...

İstanbul’un Esenyurt ilçesinde hızlı gittiği için kendisini uyaran iki genç kadına saldıran minibüs sürücüsü Ünal E., 'kasten yaralama' suçundan mahkemeye sevk edilmesinden sonra serbest bırakıldı.

Edinilen bilgiye göre, Mine M. ve Kübra K., Bahçeşehir’den Esenyurt’a gitmek için minibüse bindiler. Şoför trafikte önünde seyreden bir otomobil sürücüsüne sinirlenip minibüsü tehlikeli bir şekilde sürmeye başladı. Bunun üzerine kadınlar, “Tehlikeli araç kullanıyorsunuz, korkuyoruz” diyerek şoförü uyardıktan sonra inmek istedi. Ünal E. adlı sürücü, minibüsü durdurup kadınları indirdikten sonra onlara hakaret edip darp etti. Kadınlar polis merkezine giderek minibüs şoföründen şikâyetçi oldu. Ekipler Ünal E.’yi dün akşam gözaltına aldı. Şüpheli Ünal E. ‘kasten yaralama’ suçundan mahkemeye sevk edildi. 15 suçtan polise geliş kaydı bulunduğu belirtilen Ünal E. adli kontrol hükümleri uygulanarak serbest bırakıldı.