Mitinge getirilen AKP'liler KYK yurdunda ağırlandı!

Mitinge getirilen AKP'liler KYK yurdunda ağırlandı!

Partili Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Genel Başkanı olduğu AKP, 31 Mart yerel seçimleri çalışmalarına devam ederken devletin kaynaklarını da kullanmaya devam ediyor.Ardahan'daki AKP mitingine şehir dışından getirilen AKP'liler,...

Partili Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Genel Başkanı olduğu AKP, 31 Mart yerel seçimleri çalışmalarına devam ederken devletin kaynaklarını da kullanmaya devam ediyor.Ardahan'daki AKP mitingine şehir dışından getirilen AKP'liler, KYK'ya bağlı öğrenci yurdunda ağırlandı. Ardahan'daki AKP mitingine şehir dışından getirilen AKP'liler, KYK'ya bağlı öğrenci yurdunda ağırlandı.

Kısa süre önce de Eskişehir'deki Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) Gündüzalp Öğrenci Yurdu'nun yemekhanesinden AKP seçim aracına sefer taslarıyla yemek taşındığı ortaya çıkmıştı.Bugün miting için Ardahan'a gelecek Cumhurbaşkanı Erdoğan için hazırlıklar sürerken, KYK da "görev" üstlendi.

soL'da yer alan habere göre 11 otobüsten oluşan konvoyda bulunan partililer kentte bulunan Kaşgarlı Mahmut KYK yurdunda ağırlandı.Öğrenciler bu duruma tepki gösterirken, yurt müdürünün daha önce de tarikat ya da dini cemaatlerin toplantılarında yurdun imkanlarını seferber ettiği öne sürüldü.YEMEKLER DE KYK'DANBu olaydan kısa süre önce Eskişehir'deki Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) Gündüzalp Öğrenci Yurdu'nun yemekhanesinden AKP seçim aracına sefer taslarıyla yemek taşındığı ortaya çıkmıştı.Olayı görüntüleyen öğrenciler, duruma tepki göstermişti.

Önceki ve Sonraki Haberler
Politika