Mobilya Nereden Alınır?|Mobilya Markaları 2022

Mobilya Nereden Alınır?|Mobilya Markaları 2022

En İyi Mobilya Markası Hangisi?

 

 

Eviniz için mobilya satın alırken, yaşam tarzınızı ve ihtiyaçlarınızı gözden geçirerek karar vermelisiniz. Aksi durumda ev dekorasyonu noktasında istenmeyen durumlar ortaya çıkabilir. Bu durumların ortaya çıkmasını önlemek için en iyi mobilya markası ürünlerini değerlendirmek gerekmektedir. Peki eviniz için en doğru mobilya markası hangisidir?

Eviniz için tercih edeceğiniz mobilyanın; kategorisine, takım içeriğine ve modeline karar verdikten sonra geriye mobilya markaları arasından seçim yapmak kalıyor.

Ev dekorasyonu aşamasında mobilya markasına karar vermekse oldukça dikkat isteyen bir iştir. Dolayısıyla da mobilya markasına karar verirken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bu noktaları göz önünde bulundurarak en iyi mobilya markası konusunda bir karara varılabilir.

Bir mobilyanın; modeli, kalitesi ve en önemlisi fiyatı konusunda beklentilerin karşılanması için mobilya markası önerileri göz önüne alınarak eviniz için en uygun mobilya markası hangisi? Buna yanıt aranmalıdır. Bu yüzden mobilya markası konusunda bir karara varmak için bazı detayları göz önünde bulundurmak gerekiyor:

 • Dekorasyon tarzına karar verilmesi
 • Evin boyutunun belirlenmesi
 • Mobilya renk seçimi
 • Mobilyanın kalitesi

Evlere ya da ofislere mobilya markası tercihi yapılırken göz önünde bulundurulması gereken bu detaylar ayrıca mobilya modeli seçiminde de önemlidir.

En Trend Mobilya Markaları

Ülkemizde bulunan en iyi mobilya markası isimlerini merak edenler için derlediğimiz bu kısımda; oturma gruplarından, yatak odasına, genç odalarından yemek odasına kadar dilediğiniz bütün mobilya ürünlerini satın alabileceğiniz mobilya markalarını sizler için bir araya getirdik. İşte Türkiye’nin En Trend Mobilya Markaları

 1. Gündoğdu Mobilya

1993 yılında Trabzon Organize Sanayinin kuruluşuyla birlikte üretim tesisini hayata geçiren firma, mobilya ürünlerine dair hemen hemen her ürünü üretmekte ve satışını gerçekleştirmektedir. Düğün paketi içerisinde; yemek odası takımı, yatak odası takımı, oturma odası takımlarıyla dikkati çeken firma, müşterilerin ilk tercih ettiği mobilya markası olarak karşımıza çıkmaktadır.

 1. Mudo Consept

1964 yılında bir dükkanda satışlarına başladıktan sonra satışlarında artış gösteren firma, birçok ürünün satışını gerçekleştirmektedir. Mobilya markası listemizde ikinci sırada yer alan bu firmanın ürünlerine göz atabilirsiniz.

 1. Bellona

1997 yılında Kayseri ilinde mobilya satışına başlayan firmanın bünyesinde her mobilyayı bulmanız mümkündür. Kullanıcıları tarafından oldukça beğenilen firmanın ürünlerini inceleyebilirsiniz.

 1. Ikea

1943 yılında yurtdışı merkezli kurulan firmanın, birçok ürün kategorisi bulunmaktadır. Mobilya haricinde ki ürün gruplarında da faaliyet gösteren firma başka bir seçenek olabilir.

 

 1. Mondi Home

1957 yılında faaliyetlerine başlayan firmanın da birçok ürün kategorisi bulunmaktadır. Koltuk takımları rağbet gören bu firmanın diğer ürünlerini de incelemeyi düşünebilirsiniz.

 1. İstikbal

1957 yılında kurulan mobilya markası, birbirinden farklı modellerle karşımıza çıkıyor.

 1. Çetmen

1962 yılında İzmir ilinde tek mağaza olarak faaliyetlerine başlayan markanın birçok mobilya çeşidi bulunmaktadır.

 1. İpek

1991 yılında üretim faaliyetlerine başlayan firmanın geniş ürün yelpazesi ile satışlarını gerçekleştirdiği görülmektedir.

 1. Kilim

1976 yılında Kayseri ilinde faaliyetlerine başlayan firmanın; Soft Grup, Uyku Grup, Panel Grup olmak üzere üç farklı kategorisi bulunmaktadır.

 1. Modalife

1990 yılında piyasaya adım atan diğer bir firma olan Modalife, Ankara merkezli olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Ucuz ve Kaliteli Mobilya Markaları

Mobilya satın almadan önce ucuz ve kaliteli mobilya markaları arasından bir tercih yapmak en mantıklısı olacaktır. En uygun mobilya markasının tercih edilmesi halinde hem kaliteli hem de ucuz mobilyalar temin edilmiş olacaktır. Bu yüzden mobilya markaları arasından kaliteli ürünü uygun fiyata satan firmalara öncelik verilmelidir. Ucuz ve kaliteli mobilya markalarına bakacak olursak sıralama şu şekildedir:

 1. Gündoğdu Mobilya
 2. Modalife
 3. CaddeYıldız Mobilya
 4. Kilim Mobilya
 5. İpek Mobilya

Yukarıda sizler için derlediğimiz en iyi mobilya markaları arasından dilediğiniz markanın; düğün paketi, koltuk takımı, köşe takımı, yemek odası takımı, yatak odası takımı, genç odası takımı mobilya ürünlerini inceleyebilirsiniz. Listede yer alan mobilya markası isimlerinin şubeler hemen hemen her ilde bulunmaktadır. Ancak il ve ilçelerde bulunan mağaza adresleri hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için firmaların web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz web siteleri üzerinde yer alan iletişim formu ya da müşteri hizmetleri hattı üzerinden de ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Yaşam