Motorola Moto E6 özellikleri ile Android tutkunlarına neler sunuyor?

Motorola Moto E6 özellikleri ile Android tutkunlarına neler sunuyor?

Motorola, bugün uygun fiyatlı Moto E6 modeli ile karşımıza çıktı. Peki, Moto E6 özellikleri ile bizlere neler sunuyor ve fiyatı ne kadar?

Android telefon pazarında orta ve giriş segmenti hedefine alan Motorola, bu süreçte tanıtmış olduğu uygun fiyatlı telefonları ile çok dikkat çekmişti. Uzun bir süredir piyasada varlık gösteremeyen Motorola, bugün uygun fiyatlı Moto E6 modeli ile karşımıza çıktı. Peki, Moto E6 özellikleri ile bizlere neler sunuyor ve fiyatı ne kadar?

Moto E6, 5.5 inç büyüklüğünde 720 x 1440 piksel çözünürlüğünde LCD ekran ile geliyor. Gücünü Qualcomm’un 1.4 GHz hızında çalışan 28nm üretim süreci ile üretilen Snapdragon 435 yonga setinden alan bu telefona 2 GB RAM eşlik ediyor.

microSD destekli 16 GB dahili depolama birimi ile gelen telefonun grafik biriminde ise Adreno 505 yer alıyor. Telefonun arka bölümünde f/2.0 değerinde 13 Megapiksel çözünürlüğünde kamera ön tarafında ise f/2.0 değerinde 5 Megapiksellik kamera bulunuyor. Kutusundan Android 9.0 Pie ile çıkan telefona 3.000 mAh kapasiteli batarya ile besleniyor.

En çok takipçisi olan Instagram hesapları (2019)

150 dolar gibi oldukça uygun fiyatla satışa sunulacak olan telefonun henüz Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı bilinmiyor. Giriş seviyesi bir telefon ile karşımıza çıkan Motorola, bakalım önümüzdeki aylarda üst segmenti de hedefin alacak mı?