Mucize Doktor için Fox TV’den kritik karar!

Mucize Doktor için Fox TV’den kritik karar!

Fox TV,  sezonun  başarılı yapımlarından Mucize Doktor için kararını duyurdu. Dizisiyle ilgili alınan yeni bir karar artık sezonu kapattığı yorumlarına neden oldu.Fox TV, bu sezonun en başarılı yapımı olan Mucize Doktor...

Fox TV,  sezonun  başarılı yapımlarından Mucize Doktor için kararını duyurdu. Dizisiyle ilgili alınan yeni bir karar artık sezonu kapattığı yorumlarına neden oldu.

Fox TV, bu sezonun en başarılı yapımı olan Mucize Doktor dizisiyle ilgili yeni bir karar aldı. Dizinin ilk bölümden itibaren tekrar bölümleri Perşembe akşamları saat 20.00’de izleyicilerle buluşacak. Bu karar da gösteriyor ki, yeni bölümlerin çekilmeme ihtimali yüksek.

Taner Ölmez, Onur Tuna, Hazal Türesan, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder ve Reha Özcan’ın başrollerinde yer aldığı dizinin tekrar bölümleri 9 Nisan Perşembe akşamından itibaren başlıyor.

Koronavirüs salgını nedeniyle setlerde uzun süre daha çalışmanın olmayacağı da aslında bu gelişme ile kendini belli etmekte. Sürecin nasıl işleyeceğini kimse bilmiyor.Ancak her geçen gün artan vaka ve ölüm sayıları da toplumda tedirginliği iyice artırmakta.

Fox TV’nin şu ana kadar 28 bölüm yayınlanan Mucize Doktor dizisinin 1.bölümünden itibaren tekrara başlaması bu sezonun artık kapatıldığı anlamı mı taşıyor, bu durum Nisan ayındaki gelişmelerle netleşir. Ancak kanalların sürdürmeleri gereken yayınları var ve mutlaka uzun vadeli bir akış oluşturmak gerekiyor. Mucize Doktor’un da bu nedenle ilk bölümden itibaren tekrarının kararlaştırıldığı düşünülmekte.

Önceki ve Sonraki Haberler
Yaşam