Mucize Doktor'da sıcak gelişme! Sevindiren gelişme sonunda duyuruldu... 

Koronavirüs nedeniyle ekranlara erken veda eden Mucize Doktor dizi ile ilgili sıcak bir gelişme yaşandı. Yeni sezon çekimleri için önceki günlerde start verilirken, sevindiren haberi dizinin kahramanlarından Taner Ölmez ve Sinem Ünsal verdi.

Koronavirüs nedeniyle ekranlara erken veda eden Mucize Doktor dizi ile ilgili sıcak bir gelişme yaşandı. Yeni sezon çekimleri için önceki günlerde start verilirken, sevindiren haberi dizinin kahramanlarından Taner Ölmez ve Sinem Ünsal verdi:. "Galiba tekrar tekrar  izleyeceğimiz çok sahne olacak." İşte yeni sezonla ilgili ip uçları... 

 

Karantina dönemine girildiğinde Mucize Doktor dizi projesinin yapımcılığını üstlenen Asena Bülbüloğlu, konuk olarak ağırlandığı canlı sohbet esnasında yeni sezona yönelik önemli tüyolar aktarmıştı. 

Bülbüloğlu, ilgiyle takip edilen yapımın birinci sezonundan toplamda 13 bölüm hikayesinin ellerinde bulunduğunu ancak ikinci çok iyi başlangıç yapabilmek adına ellerindeki 13 sahneyi sonraki bölümlere dağıttıklarını vurgulayarak yeni sezon başlangıcının da çok etkileyici olacağını dile getirmişti. Tıpkı dizinin yapımcısının da söylediği gibi Mucize Doktor oyuncuları 2.sezonun ilk bölümünün çekimlerine hız kesmeden başlayarak seyircisini hem çok etkileyecek hem bir çırpıda izlenecek bir bölüm ortaya çıkarmış oldu.


SİNEM ÜNSAL: ''TEKRAR TEKRAR İZLEYECEĞİMİZ ÇOK SAHNE
OLACAK!'' 

Mucize Doktor dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Taner Ölmez ve Sinem  Ünsal ikilisinin Instagram canlı yayınında sevenlerinin karşısına geçtiği  dakikalarda önemli ayrıntılar da gün yüzüne çıktı. Taner Ölmez ve Sinem  Ünsal, yeni sezona müthiş bir başlangıç yapacaklarının özellikle altını çizerken müjdeli gelişmeleri de duyurmayı ihmal etmediler.

Sinem Ünsal, “Neler neler bekliyor. Ama çok iyi bir bölüm geliyor, bu bölüm de çok iyi. Yeni sezon hikayelerimiz de dolu dolu.  Galiba tekrar tekrar  izleyeceğimiz çok sahne olacak” şeklinde ifadelere yer vererek izleyicisinin  merak ve heyecan duygusunu ikiye katladı.  

 

TANER ÖLMEZ: ''ZOR BİR BÖLÜM GELİYOR, BAYAĞI ZOR!'' 


Taner Ölmez ise, çekimlerin zor geçtiğini vurgularken aynı zamanda izlemesi
çok keyifli bir ikinci sezon başlangıcı yapacaklarını da hayranlarına anlattı.
Mucize Doktor dizisinde Ali Vefa rolünü üstlenen başarılı oyuncu şu sözlere
yer verdi: “Zor bir bölüm geliyor. Bayağı zor, bizim için çok zor. Sizin
için çok keyifli. Bir anda başlayacak ve bitecek sizin için, çok keyifli.
Çok hızlı bir bölüm. Okurken gerçekten bayağı bayağı bir çırpıda
bitirdik. Çok güzeldi.”   

Nerede kalmıştı: 

Mucize Doktor’un 20. bölümünde Koronavirüs alarmı! 

 

Mucize Doktor’un 20. bölümünde Koronavirüs alarmı!

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Politika