Müge Anlı canlı yayında Bahçeli’nin mesajını okudu

Müge Anlı, programının yeni yayın dönemi açılışı dolayısıyla kendisine tebrik notu gönderen Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin mesajını canlı yayında okudu.

Müge Anlı sezon açılışında kendine gelen tebrik çiçekleri ve notları canlı yayında paylaştı.

Anlı,  Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den mesaj geldiğini söyleyerek, Bahçeli'nin tebrik mesajını okudu.

Bahçeli’nin Müge Anlı'ya mesajı şöyle:

“Sayın Müge Anlı Türk televizyonlarındaki sosyal sorumluluk bilincinin en güzel örneklerinden biri olan beğeni ve dikkatle takip edilen Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yeni yayın dönemini tebrik ediyor, sizlere ve tüm çalışma ekibinize kolaylıklar diliyorum. Selam ve saygılarımla”

Müge Anlı, Bahçeli’ye mesajı için teşekkürlerini iletti.

CHP kontenjanından RTÜK Üyesi İlhan Taşçı'nın 14 Ağustos 2021 tarihinde yaptığı açıklamada, RTÜK'ün cinsel istismar, cinayet ve aile içi şiddetin yer aldığı gündüz kuşağı programlarını kaldırmak üzere çalışma başlattığı iddiası ile ilgili olarak, "Böyle bir hazırlık yok. ATV, RTÜK'ün dokunulmazlar listesinin birinci sırasında. Zaten Başkan da bu programları kaldırmaya cesaret edemez" açıklamasında bulunmuştu.

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem