Müge Anlı konukları işte böyle alıyormuş

Müge Anlı konukları işte böyle alıyormuş

Türkiye'nin en sevilen programlarından birisi olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı hakkında ortaya atılan iddia milyonları şok etti.

Tam tamına 9 sezondur ATV ekranlarında başarılı bir şekilde devam eden programda ele alınan tüm konular milyonlarda şok etkisi yaratıyor. Müge Anlı ve başarılı ekibi sayesinde karanlıkta kaybolmuş birçok sır ve cinayet gün yüzüne çıkarak aydınlığa kavuşuyor. Dahası bu başarı sosyal medya gibi mecralarda şaka olarak bile kullanılıyor.

Birçok şakaya konu olan bu başarının altında yatan sebep ise Müge Anlı'nın elbette ki çok titiz bir şekilde çalışması. Sadece ele aldıkları cinayetler değil aynı zamanda yaptığı ve hayırseverler tarafından yapılan yardımlarda sık sık anılıyor. Dönemsel olarak topladığı yardımlarla kalplerde taht kuran Müge Anlı en son ise İzmir depremi için yardım toplamıştı.

ATV ekranlarının uzun soluklu ve başarılı programlarından biri olan Müge Anlı ve Tatlı Sert programına nasıl katılınım sağlanacağı merakla araştırılıyor. Başvuru yapacak kişilerin ATV'nin internet adresine giderek formu doldurması gerekiyor. Programda verilen numaraları arayarak da kolayca katılım sağlayabilirsiniz.

Tüm deliller ile programa katılan kişilere para verme gibi bir durum söz konusu değil. Müge Anlı kısa bir süre önce bu konu hakkında "Burası yeri geldiğinde adliye ile bağlantılı olan bir yer. Sırf adliyeye gittiğinde 'Bana para verdiler bu yüzden bu şekilde konuştum' demesinler para diye bir şey söz konusu olamaz. Buraya gelen herkes Allah rızası için geliyor" sözlerini dile getirmişti.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv