Müge Anlı resmen şarkıcı oldu! O şarkıcının şarkısını söyledi, geçti! Milyonlarca dinlendi... Sunuculuğu bile bırakabilir, Twitter çalkalanıyor!

Müge Anlı resmen şarkıcı oldu! O şarkıcının şarkısını söyledi, geçti! Milyonlarca dinlendi... Sunuculuğu bile bırakabilir, Twitter çalkalanıyor!

ATV ekranlarının en sevilen sunucularından biri olan Müge Anlı ve Yıldız Tilbe bir araya geldi. Sevilen iki ismin bir araya gelmesi ise hayranlarının ağzının açık kalmasına neden oldu.

ATV ekranlarında Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunuculuğunu üstlenen başarılı isim dikkatleri üzerine çekmeye başarıyor. Kısa süre önce sosyal medya hesabı açarak hayranlarını şaşırtan Müge Anlı'yı 1,8 milyon kişi takip ediyor. Takipçi sayısından çok izlenme sayısı alan videolarındaki etkileşim oranı ise giderek artıyor. Sadece 1 gün içerisinde 1 milyon takipçiye ulaşan Müge Anlı, magazin dünyasında da yankı uyandırıyor.

Yıldız Tilbe'nin en sevilen şarkısını seslendiren Müge Anlı, bir saat gibi bir sürede yarım milyon izlenme aldı. Aktif bir şekilde kullandığı sosyal medya hesabından paylaşım yapan Müge Anlı'nın bu gönderisi kısa sürede büyük yankı uyandırdı.

gnfhhhg.jpg

"Sayfamı açtığım ilk günden bu yana iltifatlarınızla beni çok mutlu ettiniz. Her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Madem “Başka yok mu?” diyorsunuz, o halde bir şarkı da Yıldız Tilbe’den gelsin ve kalbinde sevgiye yer açabilen herkese gitsin" notunu düşerek Yıldız Tilbe'nin bir şarkısını seslendiren Müge Anlı kısa sürede binlerce beğeni aldı.

Yorumları kısıtlayan Müge Anlı'ya ise sadece 6 yorum geldi. Müge Anlı'nın hayran sayfaları ise Anlı'nın bu paylaşımını alarak, kendi sosyal medya hesaplarından paylaştı. Bu paylaşımlar ise binlerce kişi tarafından "on parmağında on marifet!" yorumlarını arka arka dizdi. Yıldız Tilbe'yi de etiketleyen Müge Anlı'ya, Yıldız Tilbe'nin ne diyeceği merak ediliyor.

resized-7e3a7-a92e0e6frfnkels.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv