Müge Anlı’da küçük Polat Alemdar vakası şoku!

Müge Anlı’da küçük Polat Alemdar vakası şoku!

20 yaşında ve bir çocuk annesi olan Mervenur Polat hakkında çıkan iddialar ise seyircilerde merak uyandırıyor. 4 ay önce sırra kadem basan Mervenur Polat’ın kimliği ise 4 aydır aktif değil.

Müge Anlı ve başarılı ekibi tarafından incelenen Mervenur Polat, en son iş hanına gitmiş ve orada kayıplara karışmıştı. Aile yakınları tarafından merak edilen bu olay, seyircilerinde dikkatlerini üzerine çekiyor. Programa katılan Gökhan’ın Müge Anlı’ya verdiği çelişkili ifadeler ise çileden çıkardı. “Sen şimdi burada küçük Polat Alemdar’lık yapıyorsun” sözlerini dile getirdi.

İş hanına girerken yanında Cüneyt isimli birinin olduğuna değinen Gökhan, kızın tecavüze uğradığını düşündüğünü de dile getirdi. Fakat Müge Anlı “Şimdi sizler dediniz ki bu kız eskortluk yapıyor. O zaman bu kız tecavüze uğraması söz konusu değil. Bağırma çağırma sesleri duymadığınızı söylüyorsunuz ama tecavüze uğrayan birinin ses çıkarmaması mümkün değil” sözlerini dile getirdi.

Öldürme ihtimali olan isimlerden biriside Gökhan!

Arama çalışmaları devam eden olayda Gökhan’ında Mervenur Polat’ı öldürme ihtimali olduğu düşünülüyor. Verdiği ifadelerde sürekli çelişkili sözler kullanan Gökhan’ın senet işleriyle uğraştığı da canlı yayında ortaya çıktı. Kendisinden 3 bin lira borç alan Sedat isimli bir şahsa senet imzaladığı ve borcunu ödemeyince tartıştıklarını da dile getirdi.

Tüm bu yaşananların üzerine Müge Anlı “Siz kimsiniz ki insanları tehdide gidiyorsunuz” sözlerini dile getirdi. Olay günü Mervenur Polat’ı gören Gökhan’a Müge Anlı çok sert bir şekilde çıkıştı. Olay günü Cüneyt’in Mervenur’u göstererek “Sen de yap” dediğini dile getirdi. Sizce Mervenur Polat'ın ölümü intihar mı, cinayet mi?

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv