Müge Anlı'da son dakika gelişmesi

Müge Anlı'da son dakika gelişmesi

20 yaşında olan ve Antalya’da yaşayan Mervenur Polat’tan 4,5 aydır hiçbir haber alınamıyordu. Genç kızın ailesi Müge Anlı’ya başvurmuş ve Mervenur’un nerede olduğunu bulmalarını istediklerini söylemişlerdi.

Mervenur Polat olayıyla ilgili gözaltına alınan şüpheli Cüneyt, Merenur’un cesedini paketleyerek kurye ile kendi babasının evine gönderdiğini belirtmiş ve cesedi binanın çatısında sakladığı ortaya çıkmıştı. Olayın hemen ardından hem şüpheli Cüneyt hem de 6 kişi gözaltına alınmış ve çapraz sorguya çekilmişlerdi. 20 yaşındaki kadının cesedinin nerede olduğu sorguda ortaya çıkmış ve Cüneyt cesedi Antalya’nın Muratpaşa ilçesindeki babasının evinin çatı katında olduğunu söylemişti.

Müge Anlı’da Mervenur Polat hakkında ortaya çıkan gerçekler şok etkisi yaratırken genç kadının madde kullanmaktan ötürü 40 kiloya kadar düştüğü ve cesedinin büyük bir kısmının çürüdüğü ifade edildi. Hatta Sputnik Türkiye adlı haber sitesinin söylediğine göre; şüpheli Cüneyt’in, “Mervenur’la beraber bekar evimizde kalıyorduk. 22 Ekim’de uyuşturucu krizine girdik. Mervenur nasıl öldü hatırlamıyorum. Krizden çıktığımda hareketsiz bir şekildeydi. Günlerce cesetle kaldım!” sözlerini dile getirdiği belirtildi.

Mervenur polat cinayetinde şok gelişme!

Olayın hemen ardından şüpheli Cüneyt ve beraberinde 6 kişi gözaltına alınmıştı. Emniyette yapılan sorgu esnasında Cüneyt’in Mervenur Polat’ı öldürdüğünü itiraf ettiği ortaya çıktı. Olay günü hakkında konuşan Cüneyt’in o gün Mervenur Polat’la evde olduklarını söylediği ve o sırada aralarında tartışma çıkarak, şüpheli Cüneyt’in eline aldığı iple 20 yaşındaki Mervenur Polat’ı boğarak öldürdüğünü söyledi.

Mervenur Polat’ı öldürmesinin ardından ceset olduğu anlaşılmasın diye cesedi halı tarzında folyoya saran ve koli bandıyla bağlayarak paket haline getiren Cüneyt’in daha sonra cesedi motosikletli kurye olan S.G adındaki bir kişiye verdiğini söylediği belirtildi. Kurye ise taşıdığı şeyin ceset olmadığını söylediği ortaya çıktı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv