Müge Anlı’nın kafası karıştıran olay! Kim kiminle beraber?

Müge Anlı’nın kafası karıştıran olay! Kim kiminle beraber?

Muğla’nın Fethiye İlçesi’nde 44 yaşındaki Cahit Paslı ile eşi 38 yaşındaki Hatice Paslı’nın ormanlık alanda cesetleri bulundu. Cinayetle ilgili aile fertleri Müge Anlı‘ya katıldı. Müge Anlı kimin kiminle ilişkisinin olduğunu şema halinde çizdi.

44 yaşındaki Cahit Paslı ile eşi 38 yaşındaki Hatice Paslı’nın ormanlık alanda cesetleri Fethiye’de bulundu. Yapılan ilk incelemede Cahit Paslı’nın göğsünden, Hatice Paslı’nın ise sırtından tüfekle yakın mesafe atışıyla vurulduğu belirlendi.

Çiftin iki çocuğundan 18 yaşındaki Tolga Paslı da olay yerine gelerek savcıya bilgi verdi. Yakınları tarafından jandarmaya verilen bilgide ise Cahit Paslı’nın bir hafta önce aynı yol üzerinde kendisi gibi hayvancılıkla uğraşan Ali V. ile tartıştığı öne sürüldü. 2016 yılında yaşanan olay ardından çiftin yakınları Müge Anlı ve ekibine başvurdu.

Üzerinden 6 yıl geçmesine rağmen aydınlatılamayan cinayette köylülerden biri şüpheli olarak gösteriliyor. Cinayetle ilgili aile fertleri Müge Anlı‘ya katıldı. Müge Anlı kimin kiminle ilişkisinin olduğunu şema halinde çizdi. Kafası karışan Müge Anlı, “Kim kiminle beraber?” diye sordu.

Önceki ve Sonraki Haberler
Yaşam