Mustafa Sarıgül hastaneye kaldırıldı

Mustafa Sarıgül hastaneye kaldırıldı

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, gıda zehirlenmesi şüphesiyle hastaneye kaldırıldı. Sarıgül daha sonra taburcu oldu.

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, gıda zehirlenmesi şüphesiyle hastaneye kaldırıldı. Kısa süre içinde taburcu olan Sarıgül, partilileriyle bir araya geldi. Burada konuşan Sarıgül, gıda zehirlenmesi yaşadığını ifade ederek sağlık çalışanlarına teşekkür etti.

TDP lideri Mustafa Sarıgül, çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Batman'a geldi. Sabah saatlerinde uçakla Batman Havalimanı'na inen Sarıgül, rahatsızlandı. Bunun üzerine Sarıgül, Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü.   

Burada yapılan incelemede Sarıgül'ün gıda zehirlemesi geçirdiği belirlendi. 3 saatlik tedavisinin ardından taburcu olan Sarıgül, partisinin Batman İl Kongresi'nin yapıldığı düğün salonuna geldi. 

Sarıgül burada yaptığı konuşmada sağlık durumuna ilişkin şu ifadeleri kullandı:

Bugün büyük heyecanla, büyük gururla Batman'a gelmenin onurunu yaşıyoruz. Biraz gecikmeli geldim. Allah, hepimize önce sağlık versin. Gıda zehirlenmesi yaşadım. Sağlık çalışanlarımıza ne kadar teşekkür ve dua etsek azdır. 3 saat önce gerçekten bir sağlık problemiyle karşı karşıyaydım. Allah'ıma hamdolsun ki bugün bu güzel ilimizde, mütevazı ilimizde insanları yiğit olduğu mert olduğu Batman’dan bütün ulusa seslenmenin gurunu yaşıyorum

GENEL