Müstescen fotoğraf iddiasıyla gündeme gelen Aslı Bekiroğlu’dan açıklama

Müstescen fotoğraf iddiasıyla gündeme gelen Aslı Bekiroğlu’dan açıklama

Youtube ve Vine adlı sosyal medya platformunda çektiği videolarla adını duyuran ardından Jet Sosyete ve Benim Tatlı Yalanım gibi dizilerde rol alan instagram fenomeni ve oyuncu Aslı Bekiroğlu'nun müstehcen fotoğrafları ve videolarının...

Youtube ve Vine adlı sosyal medya platformunda çektiği videolarla adını duyuran ardından Jet Sosyete ve Benim Tatlı Yalanım gibi dizilerde rol alan instagram fenomeni ve oyuncu Aslı Bekiroğlu'nun müstehcen fotoğrafları ve videolarının internete sızdığı iddiası, sosyal medyada gündem oldu. Aslı Bekiroğlu sosyal medyadan yaptığı açıklamada konu hakkında suç duyurusunda bulunduğunu açıkladı.

Jet Sosyete isimli dizide ‘Melike’ karakterine hayat veren oyuncu Aslı Bekiroğlu ve sevgilisinin müstehcen fotoğrafları ve videoları sosyal medyaya sızdırıldı. Paylaşılan fotoğraflarda Aslı Bekiroğlu çıplak fotoğrafları ve sevgilisinin  çıplak fotoğrafları bulunduğu iddia edildi.

HESABI MI HACKLENDİ?

İddiaya göre, yatak odasında, tuvalette çekilmiş görüntüler ile bir çok çıplak fotoğraf ve videoların da bulunduğu konuşuluyor. Aslı Bekiroğlu çıplak fotoğraf iddiaları hakkında da bir açıklama yaptı. Ünlü oyuncunun iPhone’da kullanılan iCloud hesabının hacklendiği de konuşulan diğer iddialar arasında yer alıyor.

ASLI BEKİROĞLU KİMDİR?

Aslı Bekiroğlu, 16 Kasım 1995 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden mezun oldu. Vine isim sosyal medya paylaşım sitesinde yayınlandığı videolarla üne kavuşan Aslı Bekiroğlu, ardında dizi ve sinemalarda boy gösterdi.

İlk oyunculuk deneyimini 2015 yılında yayınlanan Adı mutluluk dizisi ile yaşayan Aslı Bekiroğlu, Yol Arkadaşım, İkimizin Yerine, Gülümse Yeter, Jet Sosyete gibi yapımlarda yer aldı. Aslı Bekiroğlu, son olarak FOX TV ekranlarında yayınlanan Benim Tatlı Yalanım dizisinde Suna karakterine hayat verdi.

ASLI BEKİROĞLU'NDAN İLK AÇIKLAMA

Oyuncu Aslı Bekiroğlu fotoğraf iddiaları sonrası kendisine ait resmi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada gerekli işlemleri başlattığını ve savcılığa suç duyurusunda bulunduğunu açıkladı Aslı Bekiroğlu "Ahlaksız paylaşımlarına adımı ve farklı yöntemlerle fotoğrafımı ekleyerek hakkımda olumsuz algı oluşturmak isteyen kötü niyetlilere fırsat vermeyin.." ifadelerini kullandı.

İşte o açıklama:

aslı bekiroğlu çıplak

Önceki ve Sonraki Haberler
Son Dakika