Mutsuz bir çocukluk geçirdiğini söylemişti / Johnny Depp ile ilgili gerçek boşanma davasında ortaya çıktı

Mutsuz bir çocukluk geçirdiğini söylemişti / Johnny Depp ile ilgili gerçek boşanma davasında ortaya çıktı

Johnny Depp’in ebeveynlerinin boşanma davasına ait belgelerde Hollywood yıldızının çocukken annesi tarafından terk edildiği ortaya çıktı.

Independent Türkçe’nin haberine göre, Johnny Depp’in ebeveynleri Betty Sue Depp ve John Depp’in boşanma davasının belgeleri Hollywood yıldızının hayatına dair bilinmeyen ayrıntıları açığa çıkardı.

Depp’in annesi ve babası, aktör 15 yaşındayken 1978’de boşanmıştı. Söz konusu belgelerde Depp’in özgür ve kendi geçimini sağlayabilen biri olduğunun belirtildiği aktarıldı.

Depp’in ebeveynlerinin boşanma belgesinde o dönem 15 yaşında olan aktöre dair “Betty Sue Depp işbu belgeyle tarafların küçük çocuğu John C. Depp II’nin tamamen özgür olduğunu ve kendi kendini geçindirdiğini kabul eder” ifadeleri yer alıyor.

Belgeler, Paul Barresi’nin Depp’in eski eşi Amber Heard’le arasındaki yasal mücadelesini konu alacak Discovery+ dizisi için yaptığı araştırma sırasında ortaya çıktı. Aktörün genç yaşta uyuşturucu kullanmaya başladığına ve zor zamanlar geçirdiğine değinen Barresi şu ifadeleri kullandı:

“17 yaşındayken Johnny’nin mali açıdan kendi kendini pek de geçindiremediğini ve özgürleşmekten epey uzak olduğunu söylemeye bile gerek yok. Bana kalırsa annesi, tartışmasız ona en çok ihtiyaç duyduğu dönemde onu evlatlıktan reddetmişti.”

Depp 2018’de Rolling Stones’a verdiği röportajda mutsuz bir çocukluk geçirdiğini ve annesinin kendisine “sebepsiz yere” vurduğunu söylemişti.

Magazin