Nagehan Alçı'ya 'vicdanınız nasıl rahat ediyor?' diyen piyanist gözaltına alındı

Nagehan Alçı'ya 'vicdanınız nasıl rahat ediyor?' diyen piyanist gözaltına alındı

AKP'nin kalemlerinden Nagehan Alçı, Etiler'de dün kahve almak için girdiği kafeteryada, iddiaya göre piyanist Nazlı Işıldak'tan tepki gördü.Alçı'ya "Şerefsiz, senden nefret ediyorum" diye bağırdığı ileri sürülen Işıldak,...

AKP'nin kalemlerinden Nagehan Alçı, Etiler'de dün kahve almak için girdiği kafeteryada, iddiaya göre piyanist Nazlı Işıldak'tan tepki gördü.

Alçı'ya "Şerefsiz, senden nefret ediyorum" diye bağırdığı ileri sürülen Işıldak, gözaltına alındı.

Kendisine tepki gösteren Işıldak'ı koruma polisi aracılığıyla gözaltına aldıran Alçı, "Çığlık çığlığa bağırıyordu. 'Sizinle muhatap olmuyorum, nefret suçu işliyorsunuz' dedim. Bunun üzerine 'Hadi ne kadar polis varsa çağır, hiçbir şey yapamazsın' dedi. Polis korumam kadının kimlik bilgilerini aldı. Daha sonra karakolda ifade verip kendisinden şikâyetçi oldum. Burada çok açık hakaret ve nefret suçu var" iddiasında bulundu.

"'VİCDANINIZ NASIL RAHAT EDİYOR' DEDİM"

Işıldak götürüldüğü polis merkezinde olayla ilgili şunları söyledi, "Kahve alırken televizyon ekranlarından tanıdığım Nagehan Alçı Kütahyalı isimli şahsı gördüm. Kendisine, Ergenekon ve Balyoz sürecinde toplumu yanlış yönlendirdiğini, yapmış olduğu konuşmalardan dolayı birçok insanın mağdur olduğunu, gerçek darbecilerin desteklediği Fetullahçı Örgütten olduğunu, bu örgüt yüzünden yüzlerce insanın hayatını kaybettiğini, Bank Asya'dan aldığınız krediyle oturduğunuz yalıda vicdanınız nasıl rahat ediyor?" şeklinde eleştirdiğini söyledi. 

">

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem