Naim Süleymanoğlu ’nun hayat hikayesini anlatan yapım ilgi görmedi

Naim Süleymanoğlu ’nun hayat hikayesini anlatan yapım ilgi görmedi

Müslüm ve Ayla gibi Türkiye’de en çok izlenen filmlerde imzası bulunan Dijital Yapım Evi tarafından beyaz perdeye aktarılan Naim Süleymanoğlu

Müslüm ve Ayla gibi Türkiye’de en çok izlenen filmlerde imzası bulunan Dijital Yapım Evi tarafından beyaz perdeye aktarılan Naim Süleymanoğlu’nun hayatı beklenen ilgiyi görmedi.

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu ismiyle izleyici karşısına çıkan film ilk hafta sonunda 292.685 izleyici tarafından seyredildi.

Başrollerinde Hayat Van Eck, Yetkin Dikinciler, Selen Öztürk. Gürkan Uygun, Uğur Güneş ve İsmail Hacıoğlu gibi isimlerin yer aldığı yapımın Müslüm ile yarışması bekleniyordu.

Geçtiğimiz yıl vizyona giren ve aynı yapımcının imzasını taşıyan Müslüm, 37 hafta gösterimde kalmış ve 6.4 milyon kişiyi sinema salonlarına çekmeyi başarmıştı.

2017’de vizyona giren ve ülkemizden Oscar aday adayı olan Ayla ise 46 hafta gösterimde kalarak 5.58 milyon kişi tarafından izlenmişti.

cep herkülü naim süleymanoğlu

Ayla ve Müslüm’ün izlenme sayılarına bakıldığında Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu’nun bu filmlerin hayli gerisinde kalacağını söylemek pek de yanlış olmaz.

Muhtemelen bu film 2019’un başlarında vizyona giren Çiçero kadar gişe yapacaktır. Hatırlanacağı üzere Erdal Beşikçioğlu’nun başrolünde yer aldığı film 936.601 izleyici tarafından seyredilmişti.

Bu arada dip not olarak belirtelim. Hali hazırda en çok izlenen 10 film arasında girmeyi başarmış olan 7. Koğuştaki Mucize de geçtiğimiz hafta 158.361 kişi tarafından izlenerek toplamda 4.781.159 seyirciye ulaştı.

Oppo A9 2020 inceleme! Büyük ekran, 5 kamera, 5000mAh pil!

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji