Napoli deplasmanında saldırıya uğrayan Beşiktaşlılar bir Napoliliyi öldüresiye dövdü!

Napoli deplasmanında saldırıya uğrayan Beşiktaşlılar bir Napoliliyi öldüresiye dövdü!

İtalyanlar, ilk olarak Atatürk Havaalanı'nda toplandılar ve otobüslerle stada götürüldü. İki uçakla yaklaşık 400 taraftar Napoli'den Atatürk Havalimanı'na indi. Uçaktan iner inmez bağırarak pasaport kontrolüne gelen İtalyan...

İtalyanlar, ilk olarak Atatürk Havaalanı'nda toplandılar ve otobüslerle stada götürüldü. İki uçakla yaklaşık 400 taraftar Napoli'den Atatürk Havalimanı'na indi. Uçaktan iner inmez bağırarak pasaport kontrolüne gelen İtalyan taraftarları pasaport yerine kimlikleriyle Türkiye'ye giriş yaptı.

Napolili taraftarlar kendilerini görüntüleyen basın mensuplarına el hareketleri ve küfürlerle hareket yaparken polis güvenlik önlemi aldı. Bağdat'tan gelen Manchester United taraftarı Iraklılara da sataşarak tahrik etmeye çalışan İtalyan taraftarlar daha sonra otobüslerle Atatürk Havalimanı'ndan ayrıldı.

Ancak bir Napoli taraftarının darp edildiği iddia edildi. Tribün derginin iddiasına göre bir taraftar ağır şekilde dövüldü. Pantolonu indirilen taraftara ait olduğu ileri sürülen bir fotoğraf sosyal medyada yankı uyandırdı:

ekran-alintisi.png

Önceki ve Sonraki Haberler
Spor