Nasife Canbolat, Bahar Modasını Anlattı

Nasife Canbolat, Bahar Modasını Anlattı

2021 yılında moda olacak stil önerileriyle Nasife Canbolat, sizlerle...

Son zamanlarda sosyal medya üzerinden yapmış olduğu gönderi paylaşımlarıyla takipçilerinin alkışlarını kazanan ve çığ gibi büyüyen sevgisini kazanan içerik üreticisi Nasife Canbolat, yeni yılda, pandemi sonrası bahar modasında öne çıkacak giyim stilleri hakkında tavsiyeler verdi.


2021 Bahar modası hakkında önerilerde bulunan Nasife Canbolat, "Moda'nın aslında kendisini tekrar ettiğini" dikkat çekerek, "Hiçbir parçanın modası sonsuza kadar devam etmez. Geçmiş dönemlerde kullandığımız parçalar, moda rüzgarının tersten esmesiyle tekrardan gün yüzüne çıkabilir. O yüzden, geçmiş dönemde aldığınız kıyafetlere 'demode' gözüyle bakmamak gerek. Doğru kombinle harikalar yaratabilirsiniz" ifadelerini kullandı.


Bahar aylarında 'cıvıl cıvıl' kıyafetlerin ön plana çıkacağına dikkat çeken Nasife Canbolat, "Renkli ve coşkulu giysiler bu yıl daha da ön planda olacak. Pandemi'nin hayatlarımıza getirdiği kasveti ancak renklerle dağıtabiliriz. Vücudu saran trikolar, baharlık sıcak renkli kabanlar ve şık eşofmanların baş rolde olacağını söyleyebilirim" diye konuştu.


"Ben bir Dünya vatandaşıyım'" diyen Nazife Canbolat' ın başka bir tutkusu da seyahat etmek. Dünyanın birçok şehrine seyahat eden Canbolat, bu tutkusunu takipçileriyle de paylaşıyor. Renkli ve eğlenceli kişiliğiyle Nasife Canbolat'ın paylaşımları binlerce beğeni alıyor.

Kadın