NBA'nın yıldızı Paul Pierce, LeBron'a açtı ağzını yumdu gözünü!

NBA'nın yıldızı Paul Pierce, LeBron'a açtı ağzını yumdu gözünü!

NBA'de play-off ilk tur ilk maçında Batı Konferansı'nın 1 numarası Los Angeles Lakers, 8. sıradan play-off'a katılan Portland Trail Blazers'a 100-93 yenilmesinin ardından Eski NBA yıldızı Paul Pierce, LeBron James için adeta açtı ağzını yumdu gözünü.

Los Angeles Lakers, NBA play-off ilk tur ilk maçında Portland Trail Blazers’a 100-93 mağlup olurken eski NBA yıldızı ve Boston Celtics efsanesi Paul Pierce, play-off’ta Lakers ilk turda elenirse bu durumun LeBron James’in başarılarından birçok şeyi eksilteceğini söyledi.

ESPN’in The Jump adlı programında açıklamalarda bulunan Paul Pierce şunları söyledi: “LeBron artık gençleşmiyor. Bu onun mirasına büyük bir darbe vuracak. Onun tüm zamanların ilk beş oyuncusu arasında olmadığını zaten söylemiştim. İlk turda kaybetmek şöyle dursun, Lakers bir şampiyonluk kazanamazsa, bu GOAT (Greatest of all times / Tüm zamanların en iyisi) muhabbetlerini artık duymak istemiyorum.” 

Pierce, mayıs ayında LeBron’un NBA’de tüm zamanların ilk beşinde olmadığını öne sürmüştü. James, 17 yıllık NBA kariyeri boyunca hiçbir zaman play-off’lara ilk turda veda etmemişti.

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Spor