Nebahat Çehre, Paramparça dizisine dahil olacak

Nebahat Çehre, Paramparça dizisine dahil olacak

Star TV ekranlarında ilgiyle takip edilen Paramparça dizisinde yeni sezon sürprizi yaşandı. Ünlü oyuncu Nebahat Çehre Paramparça dizisine dahil oldu.TEKLİF GİTTİEn son Kara Para Aşk' dizisinde kamera karşısına geçen Nebahat...

Star TV ekranlarında ilgiyle takip edilen Paramparça dizisinde yeni sezon sürprizi yaşandı. Ünlü oyuncu Nebahat Çehre Paramparça dizisine dahil oldu.

TEKLİF GİTTİ

En son Kara Para Aşk' dizisinde kamera karşısına geçen Nebahat Çehre ile ilgili önemli bir iddia ileri sürüldü. Usta oyuncu Nebahat Çehre'nin, 'Paramparça' dizisiyle setlere döneceği öne sürüldü. Dizinin bir bölümünde, 'Dilara' karakterine hayat veren Ebru Özkan'ın Amerika'da olan bir annesinden bahsedilmişti. Bu rol için usta oyuncuya teklif götürüldüğü ifade edildi.

MERYEM UZERLİ'NİN DE ADI GEÇİYOR

Beğeniyle takip edilen dizi için ismi geçen bir diğer kişi ise Meryem Uzerli. Güzel oyuncunun, Star TV'de yayınlanan 'Gecenin 'Kraliçesi' dizisi uzun sürmeyince kanalın başka bir dizisine kaydırılmasının planlandığı bilgisine ulaşıldı. 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisi için teklif alan Uzerli ile anlaşma sağlanamayınca o rol Sanem Çelik'e verilmişti.

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem