Neslican Tay’ın durumu hakkında yeni haber…

Neslican Tay’ın durumu hakkında yeni haber…

Üç defa kanseri yenmesine rağmen dördüncü defa hatalığa yakalanan Neslican Tay, yeniden yaşam mücadelesi veriyor. Şarkıcı Haluk Levent, Neslican Tay'ın tedavi olduğu hastaneyi ziyaret ederek sağlık durumu hakkında bilgi verdi.Sosyal...

Üç defa kanseri yenmesine rağmen dördüncü defa hatalığa yakalanan Neslican Tay, yeniden yaşam mücadelesi veriyor. Şarkıcı Haluk Levent, Neslican Tay'ın tedavi olduğu hastaneyi ziyaret ederek sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Sosyal medyanın son günlerde en çok konuşulanları arasında Neslican Tay bulunuyor. Daha önce 3. Kez yendiği kansere 4. Defa yakalanan ve verdiği savaş ile sosyal medyanın gündemine oturan Neslican Tay’ın bacağında bulunan Tümör nedeniyle 2018 yılında bir bacağı kesilmişti.

Verdiği güçlü mücadele 7’den 70’e herkes tarafından takdir gören Neslican Tay  geçtiğimiz günlerde hastaneye yatırılmıştı.Şarkıcı Haluk Levent, Tay’ı hastanede ziyaret ederek sağlık durumu hakkında merak edilenleri paylaştı.

'DİRENİYOR'

Neslican’ı ziyaret eden şarkıcı Haluk Levent sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımda “Bağcılardaydım az önce… Size Neslican Tay’ı anlatayım. Uyurken bile prensesler gibi… O kadar naif o kadar sevgi yüzlü ki. Savaşıyor şu anda. Direniyor! Tüm gücüyle savaşıyor… Haydi be canım kalk ayağa!” dedi.

İşte o paylaşım: