İşte detayları: Netflix'e rakip olan Acun Ilıcalı'nın yeni platformu geliyor!

İşte detayları: Netflix'e rakip olan Acun Ilıcalı'nın yeni platformu geliyor!

Acun Ilıcalı Netflix'e rakip olmaya hazırlanıyor. Konuyla ilgili resmi kaynaklara başvuruda bulunan Ilıcalı'nın kuracağı yeni platform hakkında bilgiler alınmaya başlandı. Ilıcalı'nın yeni projelerinde Cem Yılmaz, Oğuzhan Koç, Eser Yenenler ve İbrahim...

Televizyoncu Acun Ilıcalı, yeni bir işe imza atarak platform kurmaya hazırlanıyor. Ilıcalı, yeni platformu için çeşitli yarışmalar yapmak için çalışmalara devam ediyor. 

CEM YILMAZ'A ÖZEL İÇERİK

Haber Global'a konuşan Acun Ilıcalı'nın yakın kaynakları, kurulacak dijital TV platformunun konsept olarak Netflix ve BluTV'den herhangi bir farkının olmayacağını fakat ağırlıklı olarak yeni yapılacak yarışmalara odaklanacağını belirtti. Yeni platformda yarışmaların yanı sıra orijinal dizi ve filmler de olacak. Kaynaklar, platformun Cem Yılmaz'a özel orijinal film yaptıracağını söylerken Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç'tan oluşan 3 Adam da platforma özel orijinal film yapacaklarını belirtti. Ilıcalı'nın yeni kurmaya hazırlandığı platformun bütçesi ise henüz belli olmadı.

İlgili Haberler
Etiketler :