Netflix'te en çok izlenen belgeseller hangileri?

Netflix'te en çok izlenen belgeseller hangileri?

Netflix’te size uygun belgeseller bulmanız mümkün. Peki 2019’da ülkemizde Netflix'te en çok izlenen belgeseller hangileri? Bu yazımızda ülkemizdeki Netflix

Netflix’te size uygun belgeseller bulmanız mümkün. Peki 2019’da ülkemizde Netflix'te en çok izlenen belgeseller hangileri? Bu yazımızda ülkemizdeki Netflix abonelerinin 2019’da en çok izlediği belgeselleri sizlerle paylaşacağız.

Netflix'te en çok izlenen belgeseller hangileri? Dijital yayın platformlarında yayınlanan diziler ve filmler ilginizi çekmiyor olabilir. Fakat pek çok yayın servisinin sadece dizi ve filmlerden ibaret olmadığını da belirtmemiz gerekiyor. Nitekim Netflix de bu platformlardan biri. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de hayli popüler olan Netflix’te geniş bir içerik yelpazesi bulunuyor. Belgeseller de bu içerik yelpazesi içerisinde yer alıyor.

Üstelik Netflix’te 7’den 70’e herkese hitap edecek belgeseller mevcut. Çevreciler için dünyamızı ve hayvanları anlatan belgeseller, futbol tutkunları için ünlü futbolcuların hayatını anlatan belgeseller, tarih tutkunları için de 2. Dünya Savaşı’nı adeta yaşamanızı sağlayan belgeseller mevcut.

Türkiye'de Netflix'te en çok izlenen filmler için tıklayın

10) The Last Czars

9) Street Food Volume 1 Asia

8) Kedilere Bulaşmayın: İnternette Katil Avı

7) Formula 1: Drive to Survive

6) The Mind, Explained

5) HOMECOMING: A Film by Beyonce

4) Inside Bill's Brain: Decoding Bill Gates

3) The Great Hack

2) 2. Dünya Savaşı'nın En Önemli Olayları (Renkli): S1

1 - Gezegenimiz

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji