Nevzat Aydın tacizci personelin görevine son verdi

Nevzat Aydın tacizci personelin görevine son verdi

Yemeksepeti'nin sahibi olduğu Banabi'nin Maltepe Bağlarbaşı Mahallesi’nde bulunan deposunda zihinsel engelli bir çocuğun, çalışanın istismarına uğradığı iddia edildi. Konuyla ilgili kamuoyu tepkisi sürerken Nevzat Aydın tacizcilerin görevine son verdi

Yemeksepeti'nin sahibi olduğu Banabi'nin Maltepe Bağlarbaşı Mahallesi’nde bulunan deposunda zihinsel engelli bir çocuğun, çalışanın istismarına uğradığı iddia edildi. Yemeksepeti'nin CEO'su Nevzat Aydın sosyal medyadan yaptığı açıklamada "Kızımızın ailesine psikolojik yardım, avukat desteği dahil olmak üzere her türlü desteği vermeyi teklif ettik. Darpa ve istismara karışanların da görevine son verdik." dedi.

Yemeksepeti'ne bağlı Banabi firmasının Maltepe Bağlarbaşı Mahallesi'nde bulunan deposunda zihinsel engelli bir çocuğun çalışan tarafından istismar edildiği iddia edildi. Konu sosyal medyada gündem olurken, Yemeksepeti'nin CEO'su Nevzat Aydın sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Aydın, "Kızımızın ailesine psikolojik yardım, avukat desteği dahil olmak üzere her türlü desteği vermeyi teklif ettik. Darpa ve istismara karışanların da görevine son verdik. Zor bir durumda doğru kararlar verdiğimizi düşünüyorum ve arkasındayım arkadaşlar." dedi. 

YEMEKSEPETİ CEO'SU NEVZAT AYDIN'IN PAYLAŞIMI

 

İlgili Haberler
Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem