Neyi saklıyorlar? Müge Anlı’nın programı neden kaldırıldı? Flaş iddia gün yüzüne çıktı

Neyi saklıyorlar? Müge Anlı’nın programı neden kaldırıldı? Flaş iddia gün yüzüne çıktı

ATV’de gösterilen 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programı koronavirüs salgını sebebi ile yayından kaldırılmıştı.  Çalışanlarının işten çıkarıldığı ...

ATV’de gösterilen 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programı koronavirüs salgını sebebi ile yayından kaldırılmıştı.  Çalışanlarının işten çıkarıldığı Anlı’nın, evlilik hazırlığında olması sebebiyle programının banttan yayına geçmiş olduğu iddia edildi.

Yeniçağ gazetesinden Fatih Ergin'in haberine nazaran; Korona virüs salgını sebebiyle ATV’de gösterilen programına ara verildiği açıklanan Müge Anlı ile alakalı bomba bir iddia ortaya atıldı.

Ekibinden sızan bilgilere nazaran, ilk eşiyle olan evliliği 2009 yılından biten Anlı, evlilik hazırlığı yapıyor. Anlı’nın programının kaldırılmasının korona salgını sebebiyle değil, evlilik hazırlıklarını sürdürmesi sebebiyle gerçekleştiği iddia edildi.

Müge Anlı, daha ilkin yapmış olduğu açıklamada ise, “Ekranda kalmak isterim ve sizlerle birlikte olmak isterim fakat gün gün belirli engellemeler artıkça fazlaca istememize karşın canlı olarak ekranda bulunamayabiliriz. Gelmek isteyeni misafir  edememek fırsat eşitsizliğine de sebep oluyor. Ekranı boş bırakmayız, sevdiğiniz programlardan kolajlar hazırlarız. Sizlerle birlikte oluruz. Ekranda değiller, aman hastalandılar mı diye bir şey aklınıza gelmesin. İnşallah sağlıkla, mutlulukla, huzurla tekrardan birlikte olabiliriz” ifadelerine yer vermişti.

ÇALIŞANLAR İŞTEN ÇIKARILMIŞTI

Sadece bu açıklamaya karşın, 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programının, yeni tip korona virüs (Kovid-19) salgını sebebiyle bant yayına geçmesinin peşinden tüm çalışanların görevinin sonlandırıldığı ortaya çıkmıştı.

Politika