Nilperi Şahinkaya takıntısı hakkında ilk defa konuştu! Bunu daha önce kimse bilmiyordu...

Nilperi Şahinkaya takıntısı hakkında ilk defa konuştu! Bunu daha önce kimse bilmiyordu...

Oyuncu Nilperi Şahinkaya, YouTube'ta yayın yapan 'İbrahim Selim ile Bu Gece' programının misafiriydi. Samimi itiraflar gerçekleştiren Şahinkaya, dikkat çeken takıntısını ilk kez duyurdu.

Babası büyükelçi olan Nilperi Şahinkaya, babasının mesleği gereği çocukluk yıllarının dört yılda bir ülke değiştirerek geçtiğini ve Türkiye’ye temelli dönüşünün liseye başladığı zaman gerçekleştiğini dile getirdi.

"EV ÜSTÜME ÜSTÜME GELMEYE BAŞLIYOR"
33 yaşındaki oyuncu, bürokrasi içerisinde geçen çocukluk yıllarına dair hatırladıklarını, "Aslında farklı ve alışılmadık bir şey olduğunu hissediyordum çocukken de. Büyük davetlerden sofralara konulan ve dışardan içeri doğru kullanılması gereken çatal bıçaklara kadar ortamın farklı olduğunu hissediyorsun bir şekilde” sözleriyle ifade etti.

60af99fa5542840210ddbb14.jpg

Çocukluk yıllarındaki sürekli yer değiştirme halinin Türkiye’ye temelli dönüşünde bir sıkıntı yaratıp yaratmadığı konusunda, "Türkiye’ye dönmeye en hazır olduğum zamanda geldiğimi hissediyorum. Hiçbir adaptasyon sorunu yaşamadım, yalnızca dört yılda bir ev değiştiriyorum hala. Dördüncü yıla doğru ev üstüme üstüme gelmeye başlıyor. Belki de o çocukluk yıllarından kalan alışkanlık sebebiyledir" açıklamasında bulundu.

60af99fa5542840210ddbb22.jpg

"EN AZINDAN DÖRT SAAT ÖNCESİNDEN BİLMELİYİM"
Programın 'Gözlerimin İçine Bak' bölümünde kendisine yöneltilen soruları yanıtlayan güzel oyuncu, planlı ve programlı olmak konusunda takıntılı olduğunu itiraf etti.

Ani gelişen durumlar karşısında kendisini rahat hissetmediğini belirten Şahinkaya şöyle konuştu:
"Benim için her şey planlı ve programlı olmak zorunda. Hayatı akışına bırakamıyorum. O kadar ki; mesela evdeyim, hiçbir işim yok. Bir arkadaşım aradı ve 'Senin evin oradayım, hadi bir kahve içelim' dedi. Benim için çok ani olduğu için buluşamam onunla..."

60af99fa5542840210ddbb16.jpg

Başarılı oyuncu, "Programlar bir üç gün öncesinden ayarlansa fena olmaz benim için. En azından dört saat önceden bilmeliyim ki kendimi mental olarak hazırlayabileyim" sözleriyle, stüdyoda bulunanları kahkahalara boğdu.

'ERŞAN KUNERİ' HEYACANI
Kariyerinde şu an bulunduğu nokta için "Aynı hayal ettiğim şeyi yaşıyorum" ifadelerini kullanan oyuncu, kadrosunda yer aldığı, Cem Yılmaz’ın yeni dizisi 'Erşan Kuneri' için de çok heyecanlı olduğunu söyledi.

60af99fa5542840210ddbb1b.jpg

Çekimlerine haziran ayı sonunda başlayacakları dizi için üç aylık oldukça yoğun bir çekim takvimlerinin olduğunu dile getiren Nilperi Şahinkaya, Cem Yılmaz ile üçüncü defa çalışmasına karşın onunla ilk kez bu derece yoğun ve sıkı bir çalışma takvimi içinde bulunmaktan duyduğu heyecanı da saklayamadı.

60af99fa5542840210ddbb20.jpg

Etiketler :