Nisan ayında 30 kadın öldürüldü

Nisan ayında 30 kadın öldürüldü

NİSAN AYINDA 30 KADIN ÖLDÜRÜLDÜNisan ayında kadınlar yine kendi hayatlarına dair karar almak istediği için öldürüldü. Bu ay içerisinde öldürülen 30 kadından 10’u bu sebeple öldürüldü. Bir önceki aya göre kadın cinayeti...

NİSAN AYINDA 30 KADIN ÖLDÜRÜLDÜ

Nisan ayında kadınlar yine kendi hayatlarına dair karar almak istediği için öldürüldü. Bu ay içerisinde öldürülen 30 kadından 10’u bu sebeple öldürüldü. Bir önceki aya göre kadın cinayeti sayısında artış oldu.Tekirdağ’da 26 yaşındaki Esen D., birlikte olduğu 31 yaşındaki Bekir Y. tarafından kiralanan otomobilde aralarında çıkan tartışma sonrası ateşli silahla öldürüldü. Bu ay içerisinde kadın cinayetinin en çok işlendiği iller: İstanbul’da 5, Adana’da 3, Gaziantep’te 3, Kocaeli’de 3.

kadin2.png

3 KADIN YAŞAM MÜCADELESİ VERİYOR

Adana’da barda oturan 19 yaşındaki Dilek K., kimliği belirlenemeyen bir erkek ile tartışmaya başladı. Aynı kişi tarafından pompalı tüfekle saldırıya uğrayan Dilek K. ağır yaralandı, kaldırıldığı hastanede yaşam mücadelesi veriyor.Tekirdağ’da evli olduğu erkeğe boşanma davası açan Hediye B., hakkında 6 ay uzaklaştırma kararı bulunan aynı şahıs Eyüp B. tarafından delici aletle ağır yaralandı. Kayseri’de Sibel İ., ayrıldığı erkek Fuat Duygulu tarafından kesici aletle ağır yaralandı. Sibel İ.’nin hastanedeki tedavisi sürerken sanık Duygulu tutuklandı.

kadin.png

kadin3.png

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem