Nothing Phone (1)’in fiyatı sızdırıldı

Nothing Phone (1)’in fiyatı sızdırıldı

OnePlus’ın eski kurucu ortağı Carl Pei tarafından kurulan Nothing şirketinin ilk akıllı telefon modeli olması beklenen Nothing Phone (1) yakın zamanda resmen satışa sunulacak.

 Bununla birlikte telefonun tanıtımına sadece günler kala nihayet fiyatları da belli oldu.

Amazon’un Almanya ve Birleşik Krallıklar sitelerinde yer verilen Nothing Phone (1) listelerine göre, teknoloji dünyasının bu yeni ismi 469,99 Euro’luk fiyatıyla meraklılarını karşılayacak. 8GB RAM + 128GB dahili depolama alanı için geçerli olan bu fiyat, özelliklere göre artış gösterecek.

Nothing Phone 1

Nothing Phone fiyatı sonunda sızdırıldı

Buna göre 8GB RAM + 256GB dahili depolama alanına sahip model 499,99 Euro’dan satılacakken, 12GB RAM + 256GB dahili depolama alanına sahip modelse 549,99 Euro ile müşterilerini selamlayacak.

nothing1

Gücünü Snapdragon’un 778G+ yonga setinden alacak olan telefonda ayrıca 120Hz ekran yenileme teknolojisi bulunuyor. Söz konusu özellik ve fiyatıyla orta segmentteki rakipleriyle mücadele edecek olan telefonun en dikkat çeken yönü ise tabi ki şeffaf arka kasa tasarımı.

Birçok otorite tarafından orta segment kategorisinde kartların yeniden dağıtılmasına sebep olacağı düşünülen Nothing Phone (1)’in yakın bir zamanda önce Avrupa’da daha sonra ise dünyanın geri kalan bölgelerinde satışa sunulması bekleniyor.

10 ay önce nehirde kaybolan iPhone çalışır halde bulundu

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji