Nothing Phone ilk resmi görselini paylaştı

Nothing Phone  ilk resmi görselini paylaştı

Nothing Phone tasarımı netleşti. Akıllı telefon dünyasındaki taşlar büyük ölçüde yerli yerine oturmuş vaziyette.

Yani çeşmenin başında Samsung ve Apple gibi iki dev var. Bu isimlerden sonra ise, Xiaomi, Oppo, gibi markalar gelirken, bunları takip eden isimler arasında ise Realme, Redmi, Poco gibi isimler var. Bu firmaların en yenisinin bile geçmişi oldukça uzun yıllara dayanıyor.

1fdf

İşte tüm bu sebeplerden dolayı, bu sektöre yeni girecek olan isimler için iş artık her zamankinden daha zor. Çünkü amiral gemisi seviyesinden alt segmente kadar bu pazarın her bir noktası çoktan başka markalar tarafından kapılmış. İşte piyasanın yeni ismi Nothing Phone, tüm bunlarla aynı anda ve en kısa zamanda baş etmek zorunda.

nothing1

Nothing Phone tasarımı netleşti

Durumun farkında olan Nothing Phone ise, yeni modeli Nothing Phone (1) modelini benzersiz bir tasarımla yani şeffaf arka kasayla oyuna sürerek bir farklılık yaratmanın peşinde. Bu telefonun resmi ilk görüntüsü ise, bugün itibariyle paylaşıldı. Nothing Phone (1)’e baktığımız zaman, bu telefonun kablosuz şarj desteğine sahip olduğunu anlayabiliyoruz.

nothing

Öte yandan bu zamana kadar sızdırılan bilgilerden, akıllı telefon dünyasının yeni isminin gücünü Snapdragon 7 Gen 1 yonga setinden alacağını biliyoruz ki bu da Nothing Phone (1)’i orta üst segment bir model olacağını gösteriyor.  Bakalım 12 Temmuz’da resmen tanıtılacak olan telefonda bizleri daha ne gibi sürprizler bekliyor.

Adobe Photoshop’un ücretsiz web versiyonu geliyor

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji