Nur Cemaati imamı, Erdoğan'ı darbe ile tehdit etti!

Nur Cemaati imamı, Erdoğan'ı darbe ile tehdit etti!

İstanbul Beylikdüzü Müftülüğü’ne bağlı Hz. Hamza Camii’nde görevli olan ve Nur Cemaati üyesi olduğu iddia edilen bir imam sosyal medya hesabında paylaştığı bir video ile Erdoğan'ı darbe ile tehdit etti.

İstanbul Beylikdüzü Müftülüğü’ne bağlı Hz. Hamza Camii’nde görevli olan ve Nur Cemaati üyesi olduğu iddia edilen Selahattin Yurtlu isimli imam sosyal medya hesabında paylaştığı bir video ile Erdoğan'ı darbe ile tehdit etti.

Oda TV'den Fethi Yılmaz’ın haberine göre Yurtlu, “Takip edecekler mazgallardan girecekler, en derin odana kadar girecekler, hepsini çözecekler Allah’ın izniyle. Hiç kurtuluşun yok. Asker ağam gelince yarelerim iyi olur! Asker ağam seni izliyor asker ağam! Sen bu vatanı sahipsiz mi zannettin! Bu saatten sonra bunların yanında olan hiçbir insan kurtulamaz. Hiçbir tanesi kurtulamazlar. Aklı olan tövbe etsin kaçsın evine. Allah nurunu tamamlayacaktır” diyen Yurtlu, sözlerinin devamında, “Bu üstadımızın bir ihbarıdır. Orduda bir nur var ileride inkişâf edecek diyor. Nur nedir? Röntgen şua gibidir. Her şeyi görüyor. Sana bakınca anlıyor seni. Bu nur ileride inkişaf edecek. Ordu milletle ittihad edecek. Birleşecek. Omuz omuza verecek. Adalet-i hakikiyeyi temin edecek. Alem-i İslam’ı güldürecek. Adaleti temin etmek nedir? Sahte iş yapanları cezalandıracak” ifadelerini kullandı.

Politika