Nursel Ergin: Aşkıma, kızıma daha çok vakit ayırmak için...

Nursel Ergin: Aşkıma, kızıma daha çok vakit ayırmak için...

Hafta içi her gün 113 bölüm, toplam 7 sezondur yayınlanan ve gündüz kuşağının izlenilen programın sunucusu Nursel Ergin kendi isteğiyle programı bıraktığını duyurdu.Nursel Ergin'den beklenen işte o açıklama:Sevgili izleyicilerim...

Hafta içi her gün 113 bölüm, toplam 7 sezondur yayınlanan ve gündüz kuşağının izlenilen programın sunucusu Nursel Ergin kendi isteğiyle programı bıraktığını duyurdu.

Nursel Ergin'den beklenen işte o açıklama:

Sevgili izleyicilerim ve basın kuruluşlarına duyurulur..
 
7 sezondur aldığım reytinglerde de görüldüğü üzere hakkını vererek, başarıyla yaptığım yemek programıma Kanal D'nin izniyle bu Cuma itibariyle (son veriyorum).

'HİÇ TATİL YAPMADAN ÇALIŞTIM'
Bu tamamen benim kararımdır! Kanal D bu kararımın arkasında bir aile gibi durmaktadır... Hayatımda çok güzel bir dönem yaşıyorum. 7 sezondur yaz dönemi dahil hiç tatil yapmadan çalışıyorum.

'DÜNYAYI GEZMEK, AŞKIMA,KIZIMA VAKİT AYIRMAK İSTİYORUM'
 
Şu an da yaptığım programa çok değer verdiğim, uğrunda çok kişinin programa çok değer verdiğim uğrunda çok kişinin karşısında savaştığım aileme zaman ayırmak isteğim için kendi kararımla son veriyorum... İzleyicilerimden ve basından ricam Kanal D'nin de arkasında durduğu bu açıklamamın dışında yansıtılan hiç bir habere itibar etmemeniz ve inanmamanızdır. Ben çok mutluyum her şey yolunda, biraz nefes almak dünyayı gezmek aşkıma, kızıma daha çok vakit ayırmak dinlenmek istiyorum.. 
Sevgiyle kalın...Saygılarımla,

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem