Nzonzi’den geri adım! Fatih Terim’in yanına gidiyor…

Nzonzi’den geri adım! Fatih Terim’in yanına gidiyor…

Davranışları nedeniyle kadro dışı bırakılan Steven Nzonzi'de sürpriz bir gelişme yaşandı. 30 yaşındaki ön liberonun bugün idmana gelip

Davranışları nedeniyle kadro dışı bırakılan Steven Nzonzi'de sürpriz bir gelişme yaşandı. 30 yaşındaki ön liberonun bugün idmana gelip Terim'den özür dilemesi ve Sarı Kırmızılı takımda kalmak istediğini söylemesi bekleniyor.

PSG deplasmanında 5-0 kaybedilen mücadelede oyundan çıkarken tepki gösteren Nzonzi, bu karşılaşmanın ardından ligde oynanancak Ankaragücü karşılaşmasının hazırlıkları sırasında da yedek takıma alınınca sahayı terketmiş ve kadro dışı bırakılmıştı. Bu kararın ardından Fransız oyuncu sosyal medyada Galatasaray ile ilgili tüm paylaşımlarını kaldırıp ayrıca kulübün hesabını da takipten çıkmıştı.

SON KARAR TERİM'İN

Sezon başında Roma'dan kiralanan 30 yaşındaki ön libero sonrasında da takım arayışlarına başlamış, ülkesinin Lyon ekibi ile anlaştığı iddia edilmişti. Nzonzi'nin Galatasaray'da kalma düşüncesinde olduğu ve bugünkü idmana gelerek teknik direktör Fatih Terim'den özür dileyeceği iddia edildi. Fransız oyuncu için son kararı Terim verecek. (Akşam)