O isim Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden ayrılıyor

O isim Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden ayrılıyor

Çarşamba akşamlarının yükselen yıldızı olan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin 34. Bölümü ise ekranlara 3 Mart günü gelecek.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi yine çarşamba akşamı rekabeti sıkı geçen günler arasında yerini alıyor. Başrollerinde Demet Özdemir, İbrahim Çelikkol ve Engin Öztürk gibi birbirinden başarılı isimlerim yer aldığı dizinin yeni bölümüne ait fragmansa yayınlandı. Ebru Cündübeyoğlu’nun Özlem karakteriyle diziye katılmasının ardından birçok izleyici diziye tekrar dönmüştü.

Yayınlanan fragmanda ise Özlem, Zeynep’i resmen köşeye sıkıştırdı. Hatalarını gün yüzüne çıkaran Özlem, Zeynep’in sıkıntının içerisine girmesine neden oldu. Bu anları izleyen birçok seyirci ise Zeynep’i değil Özlem’i haklı bulduğunu dile getirdi. “Barış’tan uzak kalmanın artık zamanı geldi” sözlerini dile getiren Özlem aynı zamanda Zeynep’e bir seçimde sundu.

“Ben Barış’ı seçiyorum diyecek misin?”

Yayınlanan fragmanda ise Özlem tüm seyircilerin sesi oldu ve o soruyu Zeynep’e yöneltti. “Başına ne gelirse gelsin Barış’ın yanında olacağım. Onu tüm yüreğimle seviyorum ve bunun bedeli neyse onu ödemeye hazırım diyebiliyor musun?” sorusunu soran Özlem, milyonlarca kişinin bir dili oldu.

Mehdi’yi tamamen silen Zeynep ise kalbinin sesini dinlerse Barış’ı seçecek fakat seyirciler senaristin bir oyun yapacağı hakkında birçok yorum yapıyor. Sevilerek izlenen dizinin yeni bölümünde neler olacağı merakla bekleniyor. Mehdi’nin geçmişinde yaptığı hatadan ders çıkarmaması ve Zeynep’e yaptığı gibi Benal’ide ‘boşanmak istiyor’ diye odaya kapatması ise seyircileri çıldırttı. “Ben izlemiyorum artık diziyi”, "Zeynep hadi kızım, aklının olduğunu göster ve Barış’ı seç” gibi birçok yorum geldi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv