ODTÜ ve Boğaziçi 'T A M A M' dedi

ODTÜ ve Boğaziçi 'T A M A M' dedi

ODTÜ’de yıllardır geleneksel olarak kutlanan Bahar Şenlikleri’nin ilk gününde bir grup öğrenci Devrim Stadyumu’na “TAMAM'' yazdı. Boğaziçi Üniversitesi öğrencileri de Fen Edebiyat Fakültesi'ne "TAMAM" yazılı bir pankart...

ODTÜ’de yıllardır geleneksel olarak kutlanan Bahar Şenlikleri’nin ilk gününde bir grup öğrenci Devrim Stadyumu’na “TAMAM'' yazdı. Boğaziçi Üniversitesi öğrencileri de Fen Edebiyat Fakültesi'ne "TAMAM" yazılı bir pankart astı.

Tribünlerinde 1968'den bu yana ''DEVRİM’ yazısı bulunan stadyumda bir araya gelen öğrenciler, dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Milletim getirdi. Onlar 'Tamam' derse, kenara çekiliriz" sözleri üzerine başlayan “Tamam mı, devam mı'' tartışmasına dahil oldu. ''TAMAM’ şeklinde yan yana gelen öğrenciler, “ODTÜ ayakta, ''Tamam’ diyor'' diye slogan attı.

Bir kısım Boğaziçi Üniversitesi öğrencisi de 'TAMAM' kampanyasına destek verdi. 12 öğrencisi tutuklu bulunan Boğaziçi Üniversitesi'nde, Güney Kampus'ta bulunan Fen Edebiyat Fakültesi binasının penceresinden 'TAMAM' yazılı bir pankart sarkıtıldı.

4141422231312.jpg

odtu-ve-bogazici-de-t-a-m-a-m-dedi-461585-1.jpg