Okan Bayülgen’den çocuklarıyla ilgilenen babalara tartışmalı sözler!

Okan Bayülgen’den çocuklarıyla ilgilenen babalara tartışmalı sözler!

Okan Bayülgen, geçtiğimiz akşam TV programında çocuklarıyla ilgilenen babalarla ilgili tartışmalı sözler sarf etti. Çocukları ile uzun süre oynayan

Okan Bayülgen, geçtiğimiz akşam TV programında çocuklarıyla ilgilenen babalarla ilgili tartışmalı sözler sarf etti. Çocukları ile uzun süre oynayan babaların rol yaptığını iddia eden Bayülgen, bu babalara "gerzek" dedi.

Bir TV kanalında programa başlayan Okan Bayülgen, kendi neslinde babalarıyla birlikte oynamadıkları için şanslı olduklarını belirtereki "Senin öyle bir yaratılışın yok ki çocukla saatlerce oynayacak! Çünkü başka bir şey bu. Benim neslimin babalarının çok daha dürüst olduğunu düşünüyorum. Böyle sahtekarlıklar yoktu" ifadelerini kullandı.

'ERKEKLER KADIN TAKLİDİ YAPIYOR'

Hayvanlarda olduğu gibi insanlarda da kadının çocuklara yönelimiyle erkeğinkinin farklı olduğunu ısrarla vurgulayan Okan Bayülgen, erkeklerin kadın taklidi yaptıklarını da ekledi.

TARTIŞILACAK SÖZLER

Bayülgen, kadınların çocuk bakmasıyla erkeklerin çocuk bakması arasında fark olduğunu iddia ederek şöyle konuştu:

"Çocuk meselesinde başka canlılara baktığın zaman erkeğin ve kadının yavrularla ilişkisinde kesin görüyorsun. Bizim adamlar bir de kadın taklidi yapıyorlar. Çocukla saatlerce oynuyorum. Öyle bir şey yok. Ben eski güreşen babaları, çocukla mesafe koyan babaları dürüstlükleri için çok daha değerli buluyorum. Bir adam tanıyor olsak; işe gitmiyor, çocukla oynuyor sabahtan akşama kadar, bu toplumda saygı duyulacak bir tip mi olur?"