Okulun kedisi ‘Karamel’e de karne verildi

Okulun kedisi ‘Karamel’e de karne verildi

Bursa’da soğuk bir günde Rahmiye Malcıoğlu İlkokulu’na sığınan ve adına ‘Karamel’ konulan kedi, bugün yarıyıl sonunda öğrencilerle beraber karne aldı. Karamel’in karnesine özel bir notta düşüldü.

Soğuk bir güjnde sığındığı okulda sahiplenilen ve “Karamel” adı verilen kedi, öğrencilerle yarıyıl tatili dolayısıyla temsili karne aldı. Osmangazi ilçesi Dikkaldırım Mahallesi’ndeki Rahmiye Malcıoğlu İlkokuluna girdikten sonra okul yönetimi tarafından sahiplenilen kedi, yeni yuvasında yaşamaya devam ediyor. Renklerinden dolayı öğrencilerin “Karamel” adını verdiği kedi, okuldaki çocuklar tarafından ilgiyle bakılıyor. Yarıyıl tatiline giren öğrencilerin yanı sıra Karamel’e de temsili bir karne hazırlanması çocukları mutlu etti.

“SEVGİLİ KARAMEL, DÖNEM BOYU ÇOK ÇALIŞTIN”

Karamel’in fotoğrafının yer aldığı karnede, “Sevgili Karamel, dönem boyu çok çalıştın. Çocukları motive etmek zor iştir. Bunu ustaca başardığın, onların sevgisine tüm tatlılığınla karşılık verdiğin için sana teşekkür ederiz. 2. Dönem de başarılarının devamı dileriz” ifadeleri kullanıldı.

Öğrenciler Karamel ile hatıra fotoğrafı çektirdi

Okul Müdürü Mustafa Güneş, Karamel’in soğuk bir günde okula sığındığını ve sonrasında hiç gitmediğini söyleyerek şunları anlattı: 

“Öğrencilerimiz çok sevinçli. Karnelerini alacaklar. Dinlenip tekrar okullarına dönecekler. Karamel de ilk karnesini aldı. Çocuklar motive etmesi bizi de sevindirdi. Karamel’i okulumuzun yeni bir üyesi olarak görüyoruz. Öğrencilerin okula geldiklerinde sabah ilk olarak ‘Karamel nerede?’ diye soruyorlar. Bu da çocukların onu sevip, sahiplendiklerini gösteriyor.”

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Yaşam