Ölmez ağacın gölgesinde kitap...

Ölmez ağacın gölgesinde kitap...

“Ölmez Ağacın Gölgesinde Kitap'' sloganıyla yapılan Edremit Kitap Fuarı’na onlarca yayınevi ve yazar katılıyor. 4 Ağustos Cuma günü saat 20:00’de Zeytinli Altınkum Meydanı’nda kapılarını kitapseverlere açacak fuara...

“Ölmez Ağacın Gölgesinde Kitap'' sloganıyla yapılan Edremit Kitap Fuarı’na onlarca yayınevi ve yazar katılıyor. 4 Ağustos Cuma günü saat 20:00’de Zeytinli Altınkum Meydanı’nda kapılarını kitapseverlere açacak fuara 60’ın üzerinde yazar, gazeteci, milletvekili ve belediye başkanının yanı sıra Körfezden de 30’a yakın yazar ve şair katılıyor.

Fuar programı şöyle:
4-13 Ağustos 2017, Zeytinli Altınkum Meydanı
Açılış 18:00 - Kapanış 01:00

#ÖlmezAğacınGölgesindeKitap

4 Ağustos, CUMA
ZEYTİNLİ Altınkum Meydanı
20:00 İnci Aral, Öner Yağcı, Prof. İbrahim Kaboğlu

*
5 Ağustos, CUMARTESİ
ZEYTİNLİ Altınkum Meydanı
18:00 İmza: Ayla İzgi, Behiç İstanbulluoğlu, Beyza Özkan Ezgi Çataltepe, Mehmet Özgür Ersan, Mustafa Tanju Bal
19:00 Söyleşi-İmza: Medya Nasıl Kuşatıldı? * Merdan Yanardağ
20:00 PANEL: 2019'a Doğru Anayasal ve Siyasal Eksen Ne Olmalı?  * Prof. İbrahim Kaboğlu, Haluk Pekşen, Kemal Akkurt, Namık Havutça
21:30 Söyleşi-İmza: Yazma Büyüsü * İnci Aral
22:30 Söyleşi-İmza: Tünelin ucunda hala bir ışık var * Abdüllatif Şener

*
6 Ağustos, PAZAR
ZEYTİNLİ Altınkum Meydanı
18:00 İmza: Cevat Turan, Doğan Soydan, Ersin Hoşgenç
20:00 Söyleşi-İmza: Başkaldıran Şiirler * Onur Behramoğlu
21:00 Söyleşi-İmza: Cumhuriyet ve Moda * Barbaros Şansal
22:00 Söyleşi-İmza: Gece Bekçisinin Rüyası * Enver Aysever
23:00 PANEL ve Dinleti: Edebiyat, Şiir, Sinema * Gülsen Tuncer, Engin Ayça, Hilal Solmaz
*
7 Ağustos, PAZARTESİ
ALTINOLUK Çınaraltı
19:00 Söyleşi-İmza: Cumhuriyet ve Moda * Barbaros Şansal
21:00 Söyleşi-İmza: Gece Bekçisinin Rüyası * Enver Aysever
ZEYTİNLİ Altınkum Meydanı
18:00 İmza: Fatih Altınbeyaz, Gönül Tekin, Hakan Atalay
19:00 Söyleşi-İmza: Türkiye'de tarımın dramı ve Zeytin * Orhan Sarıbal, Selin Ertür
20:00 Söyleşi-İmza: Bir daha gel Samsun'dan * Şaban Sevinç
21:00 Söyleşi-İmza: İslamiyet ve kadın * Ayşe Sucu
22:00 PANEL: Eğitim, sanat, edebiyat * Zeynep Altıok, Şahika Çağlar
23:00 Dinleti: Şiirler * Hüseyin Kara, Alper Baran, Ersin Hoşgenç, Serkan Uçar

*
8 Ağustos, SALI
ALTINOLUK Çınaraltı
19:00 Söyleşi-İmza: İslamiyet ve kadın * Ayşe Sucu
ZEYTİNLİ Altınkum Meydanı
18:00 İmza: Hüseyin Haydar, Hüseyin Kara, İbrahim Oluklu
19:00 PANEL: İnsan ve Çevre * Erdin Bircan, Av. Filiz Sonsuz, Mehmet Tüm
20:00 PANEL: Demokrasi ve Türkiye yan yana gelir mi? * Gürsel Tekin, Muharrem İnce
21:00 Söyleşi-İmza: Nasıl &Pop Yazar& olunur? * Feyza Hepçilingirler
22:00 Söyleşi: Toplumcu belediyecilik ve Türkiye'de yerel yönetimler * Bülent Tanık
23:00 Söyleşi-İmza: İhanet ve Darbe * Ergün Poyraz

*
9 Ağustos, ÇARŞAMBA
GÜRE ADD Çay Bahçesi
19:00 Söyleşi-İmza: Türkiye ve Avrasya * Prof. Anıl Çeçen
ZEYTİNLİ Altınkum Meydanı
18:00 İmza: Metin Savaş, Niyazi Özkan, Zeki Şarıhan
19:00 Söyleşi-İmza: Türkiye'de yerel yönetimler * Murat Karayalçın
20:00 Söyleşi-İmza: Demokrasilerde parlamenter sistem * Akif Hamza Çebi
21:00 Söyleşi-İmza: Türkiye'de Eğitim * Prof. Kemal Kocabaş
22:00 Söyleşi-İmza: Türkiye ve Avrasya * Prof. Anıl Çeçen
23:00 Söyleşi-İmza: Sosyal Demokrasi ve Türkiye * Necdet Saraç

*
10 Ağustos, PERŞEMBE
ALTINOLUK Çınaraltı
19:00 Söyleşi-İmza: Alevilerin Kitabı * Ali Yıldırım
ZEYTİNLİ Altınkum Meydanı
18:00 İmza: Onur Özgür Sungur, Serkan Uçar, Sevil Kar
19:00 Söyleşi-İmza: Artık Yeter * Can Ataklı
20:00 Söyleşi-İmza: Demokrasiden dönüş yok * Fikri Sağlar
21:00 Söyleşi-İmza: Anadolu'nun umudu aydınlık * Öner Yağcı
22:00 PANEL: Türkiye'de emek ve demokrasi mücadelesi * Alper Taş, Arzu Çerkezoğlu
23:00 Söyleşi-İmza: Alevilerin Kitabı * Ali Yıldırım
*
11 Ağustos, CUMA
ALTINOLUK Çınaraltı
19:00 Söyleşi-İmza: Kadın ve Siyaset * Yaşar Seyman
GÜRE ADD Çay Bahçesi
19:00 Söyleşi-İmza: Şeytanın İmamları * Zübeyir Kındıra
ZEYTİNLİ Altınkum Meydanı
18:00 İmza: Soner Ongun, Şahizar Nur Öztuna, Şinasi Tekin
19:00 Söyleşi-İmza: İnsanın acısını insan alır * Şükrü Erbaş
20:00 Söyleşi-İmza: Bir delinin güncesi * Aslı Erdoğan, Ayşegül Tözeren
21:00 Söyleşi-İmza: Dünyayla Söyleşen Şair Ataol Behramoğlu 
22:00 Söyleşi-İmza: Kadın ve Siyaset * Yaşar Seyman
23:00 Söyleşi-İmza: Türkiye nereye gidiyor? * Erdoğan Aydın

*
12 Ağustos, CUMARTESİ
ALTINOLUK Çınaraltı
19:00 Söyleşi-İmza: Türkiye nereye gidiyor? * Erdoğan Aydın, Necdet Saraç
21:00 Söyleşi-İmza: Dünyayla Söyleşen Şair Ataol Behramoğlu 
ZEYTİNLİ Altınkum Meydanı
18:00 İmza: Tarkan Kaynar, Tarkan Uçar, Zeki Köseler, Zeki Sarıhan
18:00 Söyleşi-İmza: Hanımların Dikkatine * Seray Şahiner
19:00 İmza: * İnci Aral
19:00 Söyleşi-İmza: Nutuk'un Deşifresi * Sinan Meydan
20:00 Söyleşi-İmza: İçindeki gücün sırrını keşfet * Nuray Sayarı
21:00 Söyleşi-İmza: Erken Uyarı - Devlet Bilgisi * Hanefi Avcı
22:00 Söyleşi-İmza: Balyoz'da Kumpas * Saygı Öztürk
23:00 Söyleşi-İmza: İslam ve Adalet * İhsan Eliaçık

*
13 Ağustos, PAZAR
ALTINOLUK Çınaraltı
19:00 Söyleşi-İmza: İslam ve Adalet * İhsan Eliaçık
20:00 Söyleşi-İmza: İçindeki gücün sırrını keşfet * Nuray Sayarı
ZEYTİNLİ Altınkum Meydanı
19:00 Söyleşi-İmza: Alaturka Demokrasi * Sabih Kanadoğlu
20:00 Söyleşi-İmza: Filiz'in gözünden Sabahattin Ali * Filiz Ali
21:00 PANEL: Ergenekon, Balyoz, Darbe ve Türkiye * Ahmet Yavuz, Ali Semih Çetin, Ali Türkşen, Mehmet Ali Çelebi, Mustafa Önsel, Zübeyir Kındıra
23:00 Kapanış Töreni

*Genel Bilgi: (0266)3744444 (Dahili: 1402)
Program: 05426931172
Yayınevleri: 05497371903

edremit.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler
Kültür Sanat