OnePlus 10 bir kez daha ortaya çıktı

OnePlus 10 bir kez daha ortaya çıktı

OnePlus 10 etrafındaki gizem her geçen gün biraz daha derinleşiyor. Yeni OnePlus modeli daha önce çeşitli sızıntılarda karşımıza çıkmış, telefonun yakın zamanda satışa sunulacağı öne sürülmüştü.

Ancak beklenen tarih geldi geçti ve sızıntılarda görülen bu OnePlus modeli satışa sunulmadı. Bu da yetmezmiş gibi 10 satışa sunulamadan sadece 10 Pro piyasaya sürüldü. Tüm bu gelişmeler OnePlus 10’un satışa sunulmayacağını, hatta böyle bir telefon olmayabileceğini düşündürdü.

Ancak tam telefonun çıkmayacağına ikna olmuşken, çıkan yeni bir sızıntıyla birlikte telefon yeniden teknoloji dünyasının gündemine taşındı. Bu yeni sızıntıyla birlikte, çıkışı arapsaçına dönen telefonun özellikleri hakkında önemli detaylar da ortaya çıktı.

OnePlus yeni telefonu

Sızdırılan yeni bilgilere göre OnePlus’ın yeni telefonu 150W şarj özelliğiyle gelecek. Eğer bu iddialar doğru çıkarsa, standart model Pro’dan daha yüksek şarj hızına sahip olacak. Bildiğiniz gibi 10 Pro’nun şarj hızı 80W.

Telefonun 6.7 inç büyüklüğünde, 120Hz yenileme hızına sahip FHD+ AMOLED ekranı olacağı, bataryasının ise 4800 mAh kapasiteye sahip olacağı söyleniyor. 8 ve 12 GB olmak üzere iki farklı RAM seçeneğiyle çıkacak telefon, depolama alanı konusunda da kullanıcılara iki farklı seçenek sunacak: 128 GB ve 256 GB. Telefonun Android 12 işletim sistemiyle geleceği söyleniyor.

Telefonun arka yüzünde üç lensli bir arka kamera olacağı söyleniyor. Ana kamera 50 megapiksel olacak. Ona eşlik edecek iki kamera ise 16 megapiksel ve 2 megapiksel olacak.

Paylaşılan bu özellikler, söz konusu telefonun, kısa süre önce Çin’de satışa sunulan OnePlus Ace ile hemen hemen aynı olacağını gösteriyor. Bu da şirketin OnePlus Ace’i Çin dışında OnePlus 10 adı altında satışa sunabileceğini gösteriyor.

iPhone tasarımı tamamen değişebilir

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji