OnePlus 7T hangi donanımlara sahip olacak?

OnePlus 7T hangi donanımlara sahip olacak?

7T ve 7T Pro olmak üzere iki farklı model ile karşımıza çıkacak olan firmanın, bugün OnePlus 7T modeline ait özellikleri kesinlik kazandı.

Amiral gemisi katili unvanını lügatımıza kazandıran OnePlus firması geçen yıllar içerisinde üretmiş olduğu telefonlar ile büyük beğeni toplamıştı. Çinli firma 2019 bitmeden yeni telefonunu duyurmak için şimdilerde kolları sıvamış durumda. 7T ve 7T Pro olmak üzere iki farklı model ile karşımıza çıkacak olan firmanın, bugün OnePlus 7T modeline ait özellikleri kesinlik kazandı.

Telefon, 6.55 inç büyüklüğünde 2K çözünürlüğünde 90 Hz yenileme hızına sahip AMOLED ekran ile gelecek. PUBG Mobile’ın yakında 90 Hz desteğine sahip olacağını düşünürsek, OnePlus 7T sahipleri akıcı bir mobil oyun deneyimi yaşayacak.

Gücünü Qualcomm’un yeni yonga seti olan Snapdragon 855 Plus’tan alacak olan telefon 8 GB RAM’den beslenecek. 128 GB ve 256 GB dahili depolama birimine sahip olacak olan telefon 5G desteği ile gelecek.

Çinli firma telefonda üçlü kamera kurulumuna yer verecek. Bu kameralar 48 Megapiksel + 16 Megapiksel + 12 Megapiksel çözünürlüğünde olacak. Telefonun ön bölümünde ise 16 Megapiksellik kamera yer alacak. SlowMo özelliğini destekleyecek olan bu kamera gece çekimlerinde farkını ortaya koyacak.

iPhone 11 kanlı canlı sızdı!

3.800 mAh kapasiteli batarya ile gelecek olan 7T’nin önümüzdeki ay resmi olarak tanıtılması bekleniyor.