OnePlus yeni kablosuz kulaklığını tanıttı : OnePlus Buds Z2

OnePlus yeni kablosuz kulaklığını tanıttı : OnePlus Buds Z2

Genel olarak satışa sunduğu üst segment modellerle isminden söz ettiren OnePlus, son dönemde giyilebilir teknolojiler tarafında da güzel işler çıkartıyor. Bunlardan sonuncusu ise OnePlus Buds Z2 oldu.

Geçtiğimiz gün resmiyet kazanan OnePlus’ın yeni kulaklığı oldukça kullanışlı bir yapıda karşımıza çıkıyor. OnePlus Z2’de aktif gürültü engelleme özelliği mevcut. Yani kulaklığı taktığınız anda dış dünya ile bağlantınız büyük ölçüde kesiliyor.

11mm’lik dinamik sürücülere sahip olan kulaklıkta Bluetooth 5.2 desteği de mevcut. Bu sayede özellikle oyunlarda herhangi bir gecikme yaşamıyorsunuz. Malum Bluetooth 5.2 teknolojisi gecikmeyi en aza indirerek anlık veri iletişimini mümkün kılıyor.

 oneplus-buds-z2.jpg

Kutusuyla birlikte 38 saatlik pil ömrü sunan kulaklıkta IP55 sertifikası da mevcut. Yani toza ve su sıçramalarına karşı dayanıklı bir kulaklıktan bahsediyoruz. Tek şarjla 5 saat 10 dakikalık kullanım süresi sunan kulaklığın fiyatı da bir hayli makul. OnePlus yeni kablosuz kulaklığı için 77 dolarlık bir etiket belirlemiş.

19 Ekim’de Çin’de satışa sunulacak olan kulaklığın global pazarda satışa çıkıp çıkmayacağı ise şimdilik netlik kazanmış değil. Yine de bekleyip göreceğiz.

Dip not olarak belirtelim. OnePlus kısa bir süre önce Türkiye pazarında da kurumsal olarak hizmet vermeye başlamıştı.

Apple Nintendo Switch tarzında bir konsol geliştirecek

Bilim Teknoloji