Oppo A74 satışa girdi

Oppo A74 satışa girdi

Son 1 yıl içerisinde Türkiye’deki model sayısını hızlı bir şekilde arttıran Oppo, en son A74’ü piyasaya sürdü.

OPPO, A Serisi’nin yeni modeli A74’ü Türkiye’de üreterek tüketicilerle buluşturdu. 3D eğimli arka kapağa sahip şık tasarımıyla dikkatleri üzerine toplayan A74, sahip olduğu 33W hızlı şarj özelliğiyle sizi gün boyunca yarı yolda bırakmıyor. Ayrıca Gözleri koruyan AMOLED ekranı, 128GB ultra geniş bellek kapasitesi ve 6.43 inç genişliğindeki ekranıyla daima güvenilir, daima rahat bir kullanım vaat ediyor.

oppo-a74.jpg

OPPO A74, bütün gün yetecek bir enerjiyle birlikte geliyor. Akıllı telefonun 5000mAh pili ve 33W hızlı şarjı var. OPPO A74’ün pili yalnızca 30 dakikalık bir süre içerisinde yüzde 54 oranında şarj oluyor. 72 dakikada ise telefonun tamamını şarj edebiliyorsunuz. OPPO laboratuvarlarında yapılan testlere göre, yalnızca 5 dakikalık şarj ile 5,73 saat telefon görüşmesi yapabilir, Instagram’da 1,37 saat zaman geçirebilir ya da YouTube’da 1,81 saat video izleyebilirsiniz.

Piliniz bitmek üzereyken devreye giren Süper Güç Tasarruf Modu, pil ömrünün yalnızca %5’inde bile 2,7 saat telefon görüşmesi ve 1,3 saat WhatsApp’ta yazışma imkanı tanıyor. Süper Güç Tasarruf Modu da geceleri sizin uyku alışkanlıklarınızı öğrenerek, akıllı telefonunuzu şarja takmasanız bile pilinizin sadece yüzde 2’sini harcıyor. Yapay Zeka Gece Şarjı ise OPPO A74’ün önce yüzde 80’ini, uyanmanıza 1 saat kala ise kalanını şarj ederek akıllı telefonunuzu fazla ısınmaktan koruyor.

Oppo A74 Türkiye fiyatı 3499 TL olarak belirlenmiş durumda. Elbette bu fiyat telefonun satıldığı yerlere göre de değişiklik gösterebilir.

Asus ZenBook Pro Duo 15 OLED: Geleceği Günümüze Getiren PC

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji