Oppo Enco X satışa çıktı

Oppo Enco X satışa çıktı

Bir süredir Türkiye’de kurumsal olarak hizmet veren Oppo yeni kulaklığını Enco X’i satışa sundu. Oppo Enco X artık Türkiye’de satışta. İşte fiyatı.

Enco X kablosuz kulaklıklar, OPPO’nun daha önceki kulaklık modellerinde kullandığı düşük gecikme geleneğini sürdürüyor. Yeni binaural düşük gecikmeli Bluetooth iletimi daha fazla kararlılık, sistem düzeyinde ultra düşük gecikme optimizasyonu ve daha güçlü gecikme azaltması sağlıyor. Kulaklıkta görsel-işitsel senkronizasyon geliştirilirken gecikme ve bağlantı paraziti daha da azaltıldı.

Şarj kutusuyla 25 saat müzik dinleyebilir veya 15 saat telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Şarj kutusu olmadan beş buçuk saat müzik dinleyebilir veya üç buçuk saat telefon görüşmesi yapabilirsiniz. (Veriler %50 ses seviyesi için geçerli)

Maksimum gürültü önleme moduna geçtiğinizde ise kulaklığınız şarj kutusu varsa 20 saat, yoksa dört saat çalışıyor. (Veriler %50 ses seviyesi için geçerli)

oppo-enco-x.jpg

Dokunmatik kontroller ve ANC

Kolayca bir sonraki şarkıya geçmek veya gürültü önleme modunu değiştirmek için OPPO Enco X kablosuz kulaklığınızı sadece dokunarak kontrol edebilirsiniz.

Çift tık kontrol: Kulaklıkların herhangi birine çift tıklayarak bir sonraki şarkıya geçebilir, gelen aramaya yanıt verebilir veya görüşmeyi sonlandırabilirsiniz.

Kaydırarak kontrol: Kulaklıkların herhangi birini kaydırarak ses düzeyini kontrol edebilirsiniz.

Dokun ve basılı tut kontrolü: Kulaklıkların herhangi birine dokunup bir saniye basılı tutarsanız seçilmiş iki gürültü önleme modu arasında değişim yapabilirsiniz.

Üç tık kontrol: Bu kontrolle akıllı asistanları harekete geçirebilirsiniz.

Bu standart tıklama yöntemlerini kulaklık işlevleri menüsünden değiştirerek kendinize özgü hale getirebilirsiniz.

Siyah ve beyaz renklere sahip kablosuz kulaklık modeli OPPO Enco X‘in, Türkiye’de tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 1.499 TL.

Yeni Opel Mocca Türkiye’de! İşte tasarımı

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji