Organ nakli sonrası ilk kez görüntülendi

Organ nakli sonrası ilk kez görüntülendi

Karaciğer ile böbrek nakli olan ve Mayıs 2021'de taburcu olan şarkıcı Hakan Taşıyan, aylar sonra ilk kez görüntülendi.

Sanatçı Hakan Taşıyan, geçtiğimiz yıl tedavi gördüğü Ankara Şehir Hastanesi'nde karaciğer ve böbrek nakli olmuştu. Mayıs 2021'de hastaneden taburcu olan Taşıyan, aylar sonra Yıldız Tilbe şarkısına klip çekmek için kamera karşısına geçti.

2. Sayfa'nın haberine göre, Beşiktaş'ta bulunan bir otelde muhabirlerin sorularını yanıtlayan sanatçı, "Güzel slow bir şarkı. Sevgili Yıldız'ın şarkısı, kısmet olursa iki haftaya şarkımızı çıkartmış oluruz" ifadelerini kullandı.

Gazetecilerin, "Hastalık dönemi geçirdiniz. Bu zorlu süreç nasıldı? Sanat camiasından sizi hiç aramayan dostlarınız oldu mu? ya da destek veren oldu mu?" sorusuna ünlü şarkıcı, "Çok şükür sağlığıma kavuştum, sağlığım iyi. Her şey yolunda, kontrollerim devam ediyor. Yavaş yavaş sağlığım yerine geliyor" yanıtını verdi.

OĞLU İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİ
Hakan Taşıyan'ın oğlu Ramazan Haktan Taşıyan da babasını klip çekimin yalnız bırakmadı.  İlk kez babası ile görüntü veren Ramazan Haktan, "Çok güzel bir şarkı geliyor. Babamla gurur duyuyorum. Hastaneden çıktı ve sağlığına kavuştu. Hakan Taşıyan artık geri dönüyor" diyerek, babasına destek verdi.

NE OLMUŞTU?
2020 Ekim ayında karaciğer sirozu ve böbrek yetmezliği tanısıyla Ankara Şehir Hastanesi'ne başvuran Hakan Taşıyan'ın, 23 Ekim 2020'de tedavisine başlanmıştı. Taşıyan'a, 4 Mart 2021'de bir kadavradan karaciğer nakli, 9 Mart'ta ise kardeşi Sinem Saraçoğlu'ndan böbrek nakli yapılmıştı. Taşıyan 23 Mayıs 2021'de taburcu olmuştu.

Kaynak:Haber Kaynağı

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin