Orhan Gencebay hastaneye kaldırıldı!

Orhan Gencebay hastaneye kaldırıldı!

Orhan Gencebay'dan hayranlarını üzecek bir haber geldi. Gencebay'ın zehirlenerek hastaneye kaldırıldığı bilgisi Onur Akay'dan geldi. Sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşım yaparak haberi veren Akay, "Dün gece ateşi yükselen...

Orhan Gencebay'dan hayranlarını üzecek bir haber geldi. Gencebay'ın zehirlenerek hastaneye kaldırıldığı bilgisi Onur Akay'dan geldi. Sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşım yaparak haberi veren Akay, "Dün gece ateşi yükselen değerli sanatçımız Orhan Gencebay hastaneye kaldırıldı. Gencebay'a gıda zehirlenmesi teşhisi konuldu. Geceyi hastanede geçiren ve tedavisi devam eden ustamıza acil şifalar dilerim." diye konuştu. 

DONDURMADAN ZEHİRLENDİ
Onur Akay basın mensuplarına yaptığı açıklamada "Dün gece evinde yediği dondurmadan zehirlenmiş. Karnı şişen ve şiddetli baş ağrısı ile yoğun halsizlikten şikâyet eden Orhan Gencebay'ı ambulansla hastaneye kaldırmışlar. Çok sevdiği ballı bademli dondurmadan zehirlendiği anlaşılmış. Değerli sanatçımız, hastanede yükselen ateşi ve gece boyunca kritik seyreden durumuyla, yakınlarını endişelendirmiş. Şu an sağlık durumu iyi." ifadelerini kullandı. 

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem