‘Örtünün, vücut hatlarınız belli olmasın’ diyen MHP'li Birol Şahin'e soruşturma

‘Örtünün, vücut hatlarınız belli olmasın’ diyen MHP'li Birol Şahin'e soruşturma

MHP, Tokyo'da düzenlenecek olan Olimpiyat Oyunları'na katılım hakkı elde eden A Milli Kadın Voleybol Takımı'nı sosyal medyadan hedef alan bir paylaşımda ...

MHP, Tokyo'da düzenlenecek olan Olimpiyat Oyunları'na katılım hakkı elde eden A Milli Kadın Voleybol Takımı'nı sosyal medyadan hedef alan bir paylaşımda bulunan Birol Şahin için soruşturma başlattı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Tokyo’ya gidecek olan Filenin Sultanları’na yönelik sosyal medyadan bir paylaşımda bulunan Düzce'nin Kaynaşlı ilçesinin MHP'li Belediye Başkanı Birol Şahin için soruşturma başlattı.

MHP, Tokyo’ya gidecek olan Filenin Sultanları’na sosyal medyadan “Allahu Teala’nın örtünün vücut hatlarınız belli olmasın emrine karşı çıkarak, açılıp saçılacaksın, kendini teşhir edeceksin sonra da Tokyo’ya gidiyoruz diye sevineceksin” şeklinde “skandal” paylaşımda bulunan Düzce Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin hakkında soruşturma başlattı ve savunmasını istedi.

BAHÇELİ TEBRİK ETMİŞTİ

Geçtiğimiz günlerde partisinin grup toplantısında konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın Tokyo Olimpiyat Oyunları’na katılmaya hak kazanmasını tebrik ederek, şunları söyledi:

“Son olarak, hafta sonunda yapılan Avrupa Kıta Elemeleri Voleybol Final Maçında Almanya'yı 3-0 yenerek 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunlarına katılmaya hak kazanan filenin sultanlarını, teknik kadroyu ve federasyon yönetimini gönülden tebrik ediyorum.”

Son Dakika Haberleri